دو تمرین برای جلوگیری از زودانزالی مردان

این روزها که سکس به سمت یک کار تفریحی تمایل پیدا کرده است و کاندوم و قرص ضدحاملگی وجود دارد، هم زنان و هم مردان حق خود می دانند لذت جنسی شان بیشتر از دو دقیقه باشد. برای همین با انواع تکنیک فیزیکی و روانشناسی و اگر لازم باشد مداوا، مشکل را حل کنند.

۱ – تمرین Kegels 

تمرین برای قوی کردن ماهیچه های کنترل کننده مثانه، می تواند باعث کنترل بیشتر زودانزالی باشند. در این روش، مردان در هر فرصتی در روز، با انقباض و نبساط ماهیچه هایی که  کار نگهداری ادرار را به عهده دارند باعث کنترل انزال شوند

۲ – خودارضایی و تمرین تا سر مرز رفتن 

مردان در خلوت شخصی و در حین خودارضایی انگار با خودشان مسابقه می دهند و بدون هیچ حساب و کتابی، بیصبرانه می تازند تا تمام شوند. شاید این شیوه لذتبخش است چون بدون تعارف، سریع به اصل ماجرا می رسند.

اما اگر می خواهند مشکل زودانزالی شان برطرف یا قابل مهار شود باید زمان خودارضایی شان را به مرور به ۱۰ دقیقه و در ادامه حتی به ۲۰ دقیقه برسانند. راه حلش هم این است که یک نمودار در ذهن خودشان برای شدت تحریک جنسی تصور کنند و آن را به طور تقریبی بین ۱ تا ۱۰ تقسیم کنند.

بعد از آن، سعی کنند به مرحله ۵ تحریک جنسی بروند و بعد دست از کار بکشند تا برگردند به مرحله ۳ و بعد به مرحله ۷ و دوباره برگردند به مرحله ۵ و همین تمرین را تا مرحله ۹ ادامه دهند.

تمرین ها و روش های دیگر نظیر نگه داشتن خرخره آلت ( نزدیکِ  منطقه کلاهک) وقتی که به مرحله قبل از اوج می رسند و دوباره شروع کنند و دوباره  وقتی اوج گرفتند آن را بفشارند. تمرین ها اصلا سخت نیستند و ریسکی هم ندارند. فقط باید به ندای بدن خود گوش دهند و برای رفع این مشکل اساسی، کمی زحمت بکشند.

 

How to Easily Last 20 Minutes or Longer in Bed

منبع تصویر

 

More from مرد روز
خلاصه بازی ترکیه ۲ ایران ۱
بازی دوستانه ایران برای آماده سازی در جام جهانی در برابر ترکیه...
Read More