ازدواج خیلی زود اتفاق افتاد. می‌خوام برگردم به مجردی

سلام .من پسری هستم ۲۶ ساله. حدود ۵ ماهه که عقد کردم ولی پشیمونم.۳ماه قبل از عقد، با دخترخانمی از طریق اینستاگرام آشناشدم. این آشنایی ادامه پیدا کرد و تبدیل به رابطه شد و ازهرنظر این خانوم واقعا قابل تایید بود و با ایده ال های من مناسب بود.

ایشون خیلی بهم علاقه پیداکرده بودن. بطورکامل دلبسته من بودن. من هم طبق قولی که دادم باهاشون ازدواج کردم. من عاشقش نبودم ولی شرایط جوری پیش رفت که به ازدواج ختم شد. مدتی بعد از عقد کاملا پشیمون شدم به نحوی که تا چند هفته دوست نداشتم نامزدم رو ببینم والان هم این پشیمونی ادامه داره.

اصلا تو فکر ازدواج نبوم ولی خیلی زود اتفاق افتاد. دوست دارم به دوران مجردی برگردم ولی نمیدونم چیکارکنم. بارها به طلاق فکر کردم و این پشیمونی خودم رو به طریقی به نامزدم گفتم و اونم ناراحت کردم.۴ماه دبگه عروسیمونه ولی دوس دارم اصلا اون روز نیاد. خواهشا کمکم کنید

رحیم عزیز

تنها راهی که به فکرم می رسد این است که ترس و شک بعد از ازدواج، برای همه بوجود می آید. یک بار زود تصمیم گرفتی پس سعی کن آرامتر و با متانت بیشترT تصمیم بعدی را بگیری.

به خودت و همسر آینده ات فرصت بیشتر بده … این روزها بیشتر با او وقت بگذران. ببین آیا فرد راحتی است؟ مستقل و آرام است؟ با او حرف بزن. سعی کن بیشتر او را بشناسی…

ترسو نباش. ببین معمولا در زندگی با بحرانها چطور روبرو می شوی؟ واکنش هیجانزده نداشته باش. این روزها پیدا کردن یک «هم سر» صمیمی، نعمت است. ازدواج هم برای خیلی ها بهترین تجربه و تصمیم زندگی شان است.

 

Written By
More from بهمن

قرار نیست بین کار و رابطه، یکی انتخاب شود

سلام نسرین هستم ساكن فنلاند من به تازگى با شخصى آشنا شدم...
بیشتر بخوان