داری داد می زنی که نیازمندی و محتاج رابطه

من تنها هستم و به قولی درد بی عشقی ز جانم برده طاقت … سئوال من این است که کجا و در چه محل هایی با خانمها می تونم برخورد داشته باشم. یک نکته رو هم عرض کنم که تا به حال توی خیابون شماره ندادم و اصلا از این کار خوشم نمیاد. چکار کنم بهتره؟ چطوری یکی رو پیدا کنم.

فرزین عزیز

اولین کاری که باید بکنی این است که در حالت مستاصل نباشی. زنان خیلی سریع می فهمند که شدیدا احساس تنهایی می کنی. داری داد می زنی که نیازمندی و محتاج رابطه…  این اصلا خوب نیست.

برای مدتی دنبال یکی برای آشنایی نباش. برای مدتی تنها هدف جدی ات کار یا تحصیل باشد. تمیز و نجیب و به روز باش. غذای سالم و ساده بخور. به  سلامت خودت بها بده… به عادت هایت، به خصلت های خودت بیاندیش. خودت را کشف کن و بشناس. روی مرام هایی که داری یا حتی ضعف هایی که داری کار کن…

حتما همیشه فرصت آشنایی هست. همانطور که تو دختری برایت چشمگیر می شود و دورادور کنجکاوی می کنی دخترانی هم هستند که رفتارت و حس حضورت را در نظر می گیرند.

نیاز جنسی ات را با خودارضای برطرف کن. فیلم ببین. ورزش کن. انرژی اضافی داری برو توی کار خیریه… باید حتما قبل از هر چیز یاد بگیری که زندگی شخصی خودت برایت راحت و قابل تحمل باشد. وگرنه حتی اگر فرصت اشنایی پیش بیاید در این وضعیت از دست خواهی داد.

image source
Mohammad Roodgoli – Iranian Man

Written By
More from بهمن

انگار زندگی بدون مردا سخت تر میشه

سلام. کاشکی مطلبی هم برای امثال من می‌گذاشتین که در زندگی تنهای تنهان....
بیشتر بخوان