دنبال نیمه دیگر نباش

سلام. من رفتم خواستگاری و متاسفانه یا خوشبختانه به نتیجه نرسیدیم و حالا من تنها هستم و به قولی درد بی عشقی ز جانم برده طاقت …

سئوال من این است که کجا و در چه محل هایی با خانمها می تونم برخورد داشته باشم. یک نکته رو هم عرض کنم که تا به حال توی خیابون شماره ندادم و اصلا از این کار خوشم نمیاد. آیا بهتر است مثلا از این تورهای یکی دو روزه طبیعت گردی برم؟ یا کلاس زبان یا … ممنون‌ میشم راهنماییم کنید.

فرزین عزیز

از همه بهتر کاری است که دوست داری. جایی باشی که با روحیه خودت سازگار است. در آنجاها شانس یافتن یک هم سلیقه و همراه بیشتر خواهد بود. شاید اهل کمک به فقرا و یتیم ها باشی. شاید اهل سینما یا سفر یا آشپزی و …

مهمتر از همه اینکه در حالت مستاصل نباش. زنان خیلی سریع می فهمند که نیازمندی و محتاج و این اصلا خوب نیست. برای همین بهتر است واقعا با خودت و افکارت و روزمرگی ات راحت باشی.

دنبال نیمه دیگر نباش. خودت کامل و آرام باش. هدف جدی شغلی و تحصیلی داشته باش. تمیز و نجیب و به روز باش. غذای سالم و ساده بخور. به  سلامت خودت بها بده… به عادت هایت، به خصلت های خودت بیاندیش. خودت را کشف کن و بشناس. مرام هایی که داری یا حتی ضعف هایی که داری…

حتما همیشه فرصت آشنایی هست. همانطور که تو دختری برایت چشمگیر می شود و دورادور کنجکاوی می کنی دخترانی هم هستند که رفتارت و حس حضورت را در نظر می گیرند.

همیشه فرصت آشنایی پیش نمی آید برای همین گاهی خودت باید آن را ایجاد کنی. مهمانی ساده بده. دوستانت و همراهان شان را به پیاده روی در شهر و کوه با ساندویچ هایی که خودت درست کردی دعوت کن. خلاق باش. نترس.

نیاز جنسی ات را با خودارضای کنترل شده برطرف کن. کتاب بخوان. قصه بخوان باید حتما و حتما یاد بگیری زندگی اکنون تو برایت جالب باشد. اگر واقعا اینطور باشی دیده خواهی شد.

image source
Mohammad Roodgoli – Iranian Man

 

Written By
More from بهمن

میگه فقط باهاش چت می‌کرده

به اصرار خانواده برای آشنایی با دختری همشهری خودمون قرار آشنایی گذاشتیم....
بیشتر بخوان