دنبال نیمه دیگر نباش

سلام. من رفتم خواستگاری و متاسفانه یا خوشبختانه به نتیجه نرسیدیم و حالا من تنها هستم و به قولی درد بی عشقی ز جانم برده طاقت …

سئوال من این است که کجا و در چه محل هایی با خانمها می تونم برخورد داشته باشم. یک نکته رو هم عرض کنم که تا به حال توی خیابون شماره ندادم و اصلا از این کار خوشم نمیاد. آیا بهتر است مثلا از این تورهای یکی دو روزه طبیعت گردی برم؟ یا کلاس زبان یا … ممنون‌ میشم راهنماییم کنید.

فرزین عزیز

از همه بهتر کاری است که دوست داری. جایی باشی که با روحیه خودت سازگار است. در آنجاها شانس یافتن یک هم سلیقه و همراه بیشتر خواهد بود. شاید اهل کمک به فقرا و یتیم ها باشی. شاید اهل سینما یا سفر یا آشپزی و …

مهمتر از همه اینکه در حالت مستاصل نباش. زنان خیلی سریع می فهمند که نیازمندی و محتاج و این اصلا خوب نیست. برای همین بهتر است واقعا با خودت و افکارت و روزمرگی ات راحت باشی.

دنبال نیمه دیگر نباش. خودت کامل و آرام باش. هدف جدی شغلی و تحصیلی داشته باش. تمیز و نجیب و به روز باش. غذای سالم و ساده بخور. به  سلامت خودت بها بده… به عادت هایت، به خصلت های خودت بیاندیش. خودت را کشف کن و بشناس. مرام هایی که داری یا حتی ضعف هایی که داری… با این مقدار دقت در باره خودت، کم کم به یک صلح نسبی با خودت می رسی.

حتما همیشه فرصت آشنایی هست. همانطور که تو دختری برایت چشمگیر می شود و دورادور کنجکاوی می کنی دخترانی هم هستند که رفتارت و حس حضورت را در نظر می گیرند.

همیشه فرصت آشنایی پیش نمی آید برای همین گاهی خودت باید آن را ایجاد کنی. مهمانی ساده بده. دوستانت و همراهان شان را به پیاده روی در شهر و کوه با ساندویچ هایی که خودت درست کردی دعوت کن. خلاق باش. نترس.

نیاز جنسی ات را با خودارضای کنترل شده برطرف کن. کتاب بخوان. قصه بخوان باید حتما و حتما یاد بگیری زندگی اکنون تو برایت جالب باشد. اینها دیدنی و جذاب خواهند بود.

image source
Mohammad Roodgoli – Iranian Man

 

Written By
More from بهمن

چون سلیقه خاصی دارم محکوم به تنهای ام؟

سنگ صبور عزیز سلام. پسر بیست و شش ساله ای هستم که...
بیشتر بخوان