خیانت و تصمیمات اشتباه بعد از آن

همدیگر را دوست داشتیم و میخواستیم با هم ازدواج کنیم. خانواده ها مون به دلیل نسبت فامیلی مخالف سرسخت ازدواج ما بودند و هر کار کردیم نشد … او وقتی کاملا ناامید شد با یک نفر دیگر که به قول خودش حسی بهش نداشت ازدواج کرد. من هم ازدواج کردم و توی دوران عقد متاسفانه همسرم یک شب خوابید و صبح به علت سکته قلبی از دنیا رفت و من را غرق در افسردگی و غم و اندوه کرد

سالها گذشته و من ازدواج نکردم به تازگی عشق اولم رو یک جا توی یک مراسم دیدم با دوتا بچه به دست و بغل. کمی احوالپرسی کردیم و چند شب بعد بهم پیام داد و کمی با هم حرف زدیم و به علت خلا عاطفی که داشتیم متاسفانه سکس وارد رابطه مون شد.

الان چند وقته که میگه به علت خیانت عذاب وجدان دارم و میخوام طلاق بگیرم و غیر مستقیم داره بهم میگه داره به زندگی کردن باهام فکر میکنه. میدونم که بدترین گناه رو مرتکب شدم. میدونم که اشتباه کردم .میدونم! درمانده ام نمیدونم آیا به اشتباهم متعهد باشم و زندگی ام را روی خرابه های یک زندگی  دیگر بنا کنم و یا اینکه … نمیدونم. کمکم کنید.

 

سلام مرد پشیمان

تو مشخصا باید یک مورد را برای خودت شفاف کنی. آیا واقعا می خواهی با این خانم و دو بچه اش زندگی رسمی و متعهدانه تشکیل دهی؟ این سئوال مهم است  چون همه چیز بر می گردد به این سئوال.

دست از شرم و نگرانی و احتمالا دلسوزی و احساسات منفی بردار… زندگی را بر اساس دلسوزی  یا تصحیح اشتباهی که مرتکب شدی  جلو نبر… گذشته ها گذشت و حالا وقت روبرو شدن با تاثیرات اشتباهی هست که بروز دادی. دقیق باش و منطقی.

اشتباه اصلی ات شکستن حرمت یک رابطه بود. نباید وارد می شدی. ولی قرار نیست به خاطر آن تن به هر کاری بدهی. آن خانم یک بزرگسال است و مسئول اعمالش … با او صحبت کن و احساساتت را حتی اگر مردد و نامشخص است توضیح بده… اگر لازم شد معذرت بخواه و بگو زندگی اش را به خاطر تو به هم نزند چون آمادگی برای پذیرفتن مسئولیت او و فرزندانش را نداری …

هنوز هیچکدام تان قربانی نیستید. اشتباه کردید. سریع رابطه را پایان بده و دیگر تکرار نکن. گفتنش آسان است ولی برای هر دوی تان، دست یافتن به یک عاطفه جنسی بدون مسئولیت، نعمت و لذت زیادی وجود دارد که خطر تکرار را  بسیار زیاد می کند. ریسک نکنید چون به صدماتش نمی ارزد.

با تصمیم عاطفی و غیرعقلانی، زندگی را بر شوهر آن خانم، فرزندان شان، خودت و او تخریب نکن… تجربه جالب و گناهکارانه ایی داشتی و بگذار در همین حد بماند.

 

Image Source

dnaplus.com

 

Written By
More from بهمن

خوشم میاد به تو چه

من نزدیک دوساله ازدواج کردم با مردی که بظاهر خیلی معصوم و...
بیشتر بخوان