چرا بعضی از زنها سکس خشن را دوست دارند

علاقه به سکس خشن، در ساده ترین تعبیر، بازی ها و اداهایی است که موجب تحریک جنسی بعضی زنان می شود. پذیرش ضربات کوچک بر روی باسن شان، چنگ زدن و کشیدن خفیفِ موی سرشان، علاقمند بودن به بستنِ دست شان یا پوشاندن چشم شان در حین عشقبازی، از جمله اداهایی است که بعضی ها را تحریک می کند.

اصلا و ابدا منظور این نوع زنان پذیرش خشونت یا احساس تسلیم یا هر نوع فکر منفی نیست. این نکته نیز لازم است عنوان شود که اکثریت زنان اگر متوجه رفتار خشونت آمیز یا تحقیرامیز در مردان شوند به طور طبیعی تمایل جنسی شان بلافاصله فروکش می کند و رغبتی برای ادامه همبستری نشان نمی دهند.

به گفته متخصص  امور جنسی و استاد روانشناسی دانشگاه نیویورک، دکتر Zhana Vrangalova این نوع میل جنسی بیشتر از آنکه فکر می کنیم در بین زنان عمومیت دارد. بر اساس تحقیقات یکی دیگر از دانشگاه های امریکا، 57 درصد زنان با ایده «ادای خشونت در حین عشقبازی» تحریک می شوند.

دنبال چرایی این مسئله و اینکه آیا این نوع زنان از نظر اخلاقی با دیگران فرق دارند نباید گشت. چون واقعا یک عمل خیلی خصوصی در حین  هیجانات جنسی است. خیلی از زنان باید شرط های اصلی نظیر حس اعتماد و حس عاشقانه و میل شدید برای خواستن یک فرد را داشته باشند تا خود را بی مهابا در اختیار دیگری قرار دهند.

سکس به ظاهر خشن در حقیقت نوعی بازی جنسی است و ربطی به بی احترامی به زنان ندارد. زنان این دوره و زمانه که به سختی و با پشتکار توانستند به موقعیت و احترام و استقلالی کمابیش برابر با مردان در جامعه دست یابند به این دلیل در اتاق خواب به خشونت پذیری تمایل نشان می دهند چون فقط و فقط باعث تحریک شان می شود.

 

Why Wanting Rough Sex Is More Common Than You Think
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a31879/rough-sex-november-2014/

More from مرد روز

عکاس لخت در نیویورک

Erica Simone عکاس نیویورکی تصمیم گرفت تا یک  روز تمام لخت در...
بیشتر بخوان
  • Kiarash

    حالا مثلا با این مقاله کل بی دی اس ام در غرب توجیه میشه! فقط میدونم بسیاری از میلیاردرهای اروپایی تفریحشون شبها زجر دادن به نهایت زنهای زیباست و شنیدن زجه های زنهاست. شما به این لینک یک نگاه بندازید http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1064584690 . من سی سالمه. سابق بر این به عذاب کشیدن زنها هیچ حسی نداشتم و متنفر بودم. با دیدن این فیلمها علاقه پیدا کردم که زنها رو به نهایت موقع سکس عذاب بدم. لطفا این فیلمهای کثیف رو از وب پاک کنید. باید این فیلمها مثل سکس زیر 18 ممنوع بشه. چون شدیدا واگریدار است ممکنه حس عذاب دادن به حالتهای دیگه غیر سکس و موجودات دیگه هم تعمیم پیدا کنه. اینجا رو مطمئنم غرب اشتباه رفته. هر چند با بسیاری از چیزهای غرب موافقم و عاشقشم ولی جای یه قانون ممنوعه خالیه

  • پوریا

    بابا جان چرا باید سرپوش کذاشته بشه بر این تمایل زن ها برای دیدن خشونت در رخت خواب؟ شما یه سرچی بزنید می بینید که مثلا خوانندگان کتاب پنجاه طیف آقای گری بیشترشون زن هستن. این اصلا عیبی نداره. به نظر من تا حدی از خشونت که به هر دو طرف ضرری نزنه و براشون لذت بخش باشه, خیلی هم خوبه.