همسرم شل و ول و نابلد هست

premature-ejaculation-what-is-it-and-how-to-solve-the-problem-by-yourself-660x330

سلام. من حدود 5 ساله که ازدواج کردم. من و همسرم هر دو تحصیلکرده ایم و قبل از ازدواج هم چندین سال با هم دوست بودیم. متاسفانه تو این چند سال با هم رابطه ای نداشتیم. یعنی هیچ کششی نسبت به هم احساس نمی کنیم. البته واقعا همو دوست داریم. من بیشتر به عنوان یه دوست دوستش دارم. مشاور هم رفتیم. ولی متاسفانه اون حس به وجود نیومد.

دوران دوستی با هم رابطمون بد نبود. معاشقه داشتیم و من فکر نمی کردم مشکل خاصی پیش بیاد. به نظرم انقدر همسرم شل و ول و نابلد هست که اصلا تحریک نمی شم. ضمن اینکه هر موقع خواستیم دخول داشته باشیم، اصلا ایشون دچار مشکل شدن و من کلا حسمو نسبت به ایشون و ایشون اعتماد بنفسش رو از دست دادن.

البته من همیشه سعی کردم به روش نیارم. البته در موردش صحبت کردیم و من بارها بهش گفتم که دیگه از دستش عصبانیم. چون اصلا به زنانگی من توجه نداره ولی در جواب من گفته من بیست سالم نیست که با دیدن اندام تو تحریک بشم. در صورتی که من همیشه به خودم می رسم  و حتی متوجه توجه دیگران هم هم میشم ولی من اهل خیانت و به عبارتی نخ دادن نیستم. خلاصه اینکه این سردی و بی تفاوتی شوهرم خیلی آزار دهنده است. خودارضایی رو دوست ندارم و عصبی ام می کند. من از کل فرایند سکس و معاشقه و توجه یه مرد به خودم لذت می برم.

این موضوع منو واقعا ناراحت می کنه و از طرفی واقعا زندگیمو دوست دارم. گاهی اوقات آرزو می کنم که کاش چیز بدی ازش ببینم و بذارم برم. ولی تا الان واقعا رابطمون خوب بوده. به نظر شما من چیکار کنم. و تا کی زندگی این جوری می تونه دووم بیاره. به هر حال منم یه آدم هستم با احساسات خاص خودم.

 

پروانه  عزیز

زودانزالی همسرتان شاید از دلایل اصلی مشکل زناشویی شما باشد. متاسفانه مردان یا آن را انکار می کنند یا کم کم اعتماد جنسی شان را چنان از دست می دهند که به خاطر شرم و ناراحتی های ناشی از آن، ترجیح می دهند رابطه زناشویی شان را تعطیل کنند. در ضمن، شانس اینکه این نوع مردان به خودارضایی و پورن پناه ببرند هم زیاد می شود.

اما زودانزالی درد با درمانی است. خیلی از مردان بعد از ایجاد صمیمت و راحتی در زندگی مشترک، کم کم بر مشکل شان فائق می گردند.  از شرایط اصلی، عشق بین یک زوج می باشد. عشق زنی  که می تواند به آرامی، اعتماد جنسی شوهرش را باز گرداند. اما چگونه:

1 – برای مدتی، وقت هایی که خیلی تمایل تان زیاد است با مهربانی و آرامش، شوهرتان را سعی کنید سر ذوق بیاورید و با تاکید فراوان بگویید که دوست دارید نزدیکش باشید.  واضح و اشکار به او بگویید که اصلا مهم نیست زود تمام شود یا نشود چون از بودن با او لذت می برید.

2 – بگذارید شوهرتان احساس کند که خواستنی است و نباید از زودانزالی بترسد. به او نشان دهید که می توانید به کمک دست و انگشت و لمس و نوازش و بوسیدن نقاط حساس بدن تان، به اوج برسید. او باید گاردهایی که از به خاطر حفظ غرور مردانه اش گرفته را باز کند. برای مدتی ارضای او را مهم و اصل قرار دهید و سعی کنید خودتان را به کمک انگشتانش یا هر طور که شده ارضا کنید. بعضی زنها با تحریک روی کلیتوریس ارضا می شوند و یعضی ها با دخول ولی هر دو گره راه های متفاوتی از ارگاسم را می توانند تجربه کنند.

3 – بعد از چند خاطره خوب و از دید ایشان موفق، امکان التهاب و اشتیاق جنسی شان نسبت به شما زیاد می شود و کم کم می توانید هر بار درفرصت آرام و بدون  بازخواست یا توقع، برای دقایق کوتاه دخول های کوتاه بدون نیت برای به اوج رساندن تان داشته باشد.  پیش شما باشد بدون ترس و شرم …  به او خاطرنشان سازید که می تواند صبر و مکث داشته باشد و هر موقع هم به انزال برسد مشکلی نیست. در این مسیر، او می تواند  بدون ناراحتی و خجالت بر زمان استقامت خودش بیفزاید.

4 – مردان اعتماد جنسی شان می تواند  بعد از یک رابطه ناموفق جنسی به سرعت از هم بپاشد یا برعکس با کمی بهبود، به سرعت افزایش یاید. غذای مقوی ولی سبک، استراحت و آرامش برای مردان مهم است. کم کردن وزن، ترک سیگار، کنترل کلسترول و بخصوص قند خون نیز خیلی موثر است.

اوائل ممکن است همه چیز طبق برنامه جلو نرود ولی تمایل و عشق تان به مردی که واقعا دوستش دارید از او مرد جذاب و خواستنی هم خواهد ساخت.

 

Image Source
http://www.ayurvedayogashram.com/

Written By
More from بهمن

پنج نوع رضایت جنسی زنانه

بعضی از مردان شدیدا نگران هستند که مبادا نتوانند یک زن را از نظر...
بیشتر بخوان
 • Homayoun Behzadian

  شل و ول بودن چه ربطی به زودانزالی داره؟
  زودانزال سفت و سخت هست منتهی زود شل میشه
  منظور ایشون تحریک نشدن شوهرشه

 • Johny

  فکر کنم مشاور منظور این خانم رو متوجه نشد.

  • فرشید

   دقیقا
   این بیچاره از اختلال نعوظ و همچنین کمبود میل جنسی رنج میبره نه زود انزالی

 • Mosi bat Oz

  مشاور دقت کن… دقیقا منظورش این بوده که اینقدر قبل ازدواج با هم رابطه داشتن که شوهره اصلا دیکه واسش راست یا همون هارد نمی کنه ، یا مشکل اینه که شوهره زده جاده خاکی و از طریق پورن یا چیز های دیگه که براش جدیدترن ارضاء میشه و یا خانوم همونجور مثل قبل ازدواج موندن و تغییری برای تحریک بیشتر شوهرشون انجام ندادن ، بعد چنین اتفاقاتی باید سعی کنین چیزای جدید که احتمال میدین طرف مقابل خوشش میاد رو امتحان کنید.مثلا نقش بازی کردن و یا تغییر چهره و ظاهر یا هر دو باهم مطمئن باشید جواب می گیرید.

 • علي

  ممكنه شوهره اين خانم، دچار كمبود هرمون مردانگي باشه كه به راحتي و با كرم تستسترون قابل درمان هست. بايد آزمايش هرمون بده. همچنين ممكنه قند خونه بالا يا ديابتي شده باشه و خودش خبر نداشته باشه. اونم با آزمايش مشخص ميشه.

 • Hamed Azghadi Samiei

  چرااشتباه راهنمایی می کنید
  شوهرایشون حس شهوانی نداره.مردهای زودانزال اتفاقابسیارشهوانی هستند،برای همین فشارشهوت هست که مایع منی سریع بیرون می زند.
  ایشون بایدبه پزشک مراجعه وتغذیه مناسب برایشان تجویزشودوشایدهم هورمون تستسترون

 • سردار مهارت خان

  طبیعت دوتاشون افسرده ها هی!
  هردوتاشون شلو ولن . حالشون اساساً خرابه اینا رو چه به ازدواج آخه،همون عشق افلاطونی بسه شونه.
  مرد روز عزیز “بهبودف” چیه نوشتی نکنه منظور رشید بهبودافِ!هان؟

 • Emmanuelle

  خیلی از خانم ها بعد ازدواج خودشون رو ول می کنن ایراد از خانم ایشون هست حتما که به هیکل خودش نمیرسه احتمالا فکر میکنه یه ارایش صورت یعنی به خودش رسیده ولی در اصل ایراد از خودشه.

 • پوریا

  این یه مشکله که واقعا بر می گرده به کودکی فرد و در 85 درصد مواقع هم کاملا قابل حله. البته کمک شریک هم خیلی مهمه.

 • شیرین

  قسمت اعظمی از مشکل مرد های ایرانی که زود انزالی دارن ختنه شدنشونه.در واقع نیمی از مشکل ختنه شدن و نیمی از مشکل هم تجربه کم جنسی با زن هاست.وگرنه مگه مردهای ایرانی با مردهای اروپایی چه فرقی دارن که امار زودانزالی در ایران اینقدر بالاتره؟ختنه اساسن یه سنت من در اوردی و اسیب رسانه که دقیقن باعث زودانزالی میشه.متوسط زمان به اوج رسیدن زن حدود 15 دقیقه است و متوسط زمان برای مرد ختنه شده 2 دقیقه.در صورتی که مرد ختنه نشده متوسط زمان 11 دقیقه رو داره.میبینیم که بدن طبیعی مرد و زن از نظر جنسی همسان سازی شده ان.یعنی در واقع بدن مرد طوری ساخته شده که با زن گام به گام پیش برن و همزمان به ارگاسم برسن.در صورتی که با این ناقص سازی مفتضح هم شرایط برای زن ها سخت میشه هم برای مردها.