۱۲ حقیقت جنسی در باره انسان ها

میانگین اندازه آلت تناسلی مردان جهان در حالت تحریک شده، ۹ سانتیمتر است. اما به نظر می رسد بخش بزرگی از مردان نگرانِ قد و قامت عضو خصوصی خودشان هستند. واقعیت امر بر اساس سنجش ها فرق می کند چون:

فقط ۲۱ درصد زنان فکر می کنند اندازه مهم است – ۳۲ درصدشان معتقدند قطر مهم است و در این میان فقط 1 درصد شان می گویند اندازه خیلی مهم است.

۸۵ درصد مردان می گویند با وجود آنکه در یک رابطه زناشویی قرار دارند خودارضایی هم می کنند.  ۴۵ درصد زنان نیز اعلام کردند با وجود بودن در یک رابطه زناشویی، خودارضایی می کنند. پس خودارضایی ربطی به مجرد یا متاهل بودن ندارد.

بیشتر از ۷ درصد افراد هر اجتماع انسانی گرایش به همجنس دارند. از سال ۱۹۷۴، همجنسگرایی دیگر یک بیماری شمرده نمی شود.

تحقیقات جمع آوری شده در ۳۷ کشور نشان می دهد انتخاب زنان برای شریک زندگی متکی است بر شناخت این حقیقت که آیا مردان قادر به حمایت و پشتیباتی  برای پرورش فرزند هستند یا خیر؟ مردان ولی انتخاب شان بر اساس نشانه هایی است که گویای توانایی تولید مثلِ زنان باشد نظیر جوانی … بنابراین انتخاب همسر یا شریک زندگی فقط محدود به سکس خوب یا بد داشتن نیست.

مردانی که فکر می کنند باید همیشه آماده رابطه جنسی در هر لحظه باشند از مشکل ضعف ایستادگی و بزرگ شدن آلت تناسلی در رنج خواهند بود. مردان هم گاهی نسبت به سکس بی حوصله و بی رغبت هستند.

مدت زمان رابطه جنسی از وقتی که دخول انجام می گیرد برای اغلب مردان بین ۶ الی ۱۰ دقیقه است. مردانی که مشکل بزرگ نگه داشتن آلت دارند فقط حدود ۳ دقیقه دوام خواهند آورد. مردانی که مشکل زودانزالی دارند زیر دو دقیقه تمام می شوند. پس قرار نیست مردان نیم ساعت سرافراز باشند

اغلب زوج ها بین ۱ تا ۲ بار در هفته سکس دارند. اما به طور دقیقتر، ۷ درصدشان ۴ بار یا بیشتر در هفته سکس دارند.  ۳۴ درصد بین ۲ الی ۳ دفعه در هفته … ۴۵ درصد چند بار در ماه … ۱۳ درصد چند بار در سال و ۱ درصد حتی سالی یکبار هم رابطه جنسی ندارند. رابطه جنسی یک اتفاق هر روزه نیست.

قرار نیست زنان همیشه به ارگاسم برسند. ۸۵ درصد زنان اعلام کرده اند بدون ارگاسم هم می توانند به رضایت جنسی مورد نظرشان برسند

نیمی از زوج ها اعلام کردند که رابطه بد و یا معمولی شان بعد از هشتمین ماه تولد فرزندشان، ۲۰ درصد بهتر شده است. ولی برای زوج هایی که فرزند ۴ ساله دارند اگرحس و تمایل جنسی شان از ابتدا خوب نبوده است دیگر بهتر نمی شود. فرزند آوردن به بهبود زندگی زناشویی کمک چندانی نمی کند.

دو سوم مردان و یک سوم زنان به طور مجزا پورن می بینند ولی نیمی از زنان و مردانی که در رابطه زناشویی هستند اعلام کردند که دیدن پورنوگرافی به افزایش میل جنسی شان کمک کرده است.

۶۰  درصد مردان بین ۶۰ تا ۸۰ ساله از نظر جنسی احساس رضایت می کنند.  در همین رده سنی، ۶۴ درصد زنان از فعالیت و میل جنسی خود احساس رضایت می کنند. مقدار سکس با بالا رفتن سن کم می شود ولی فعالیت جنسی متوقف نمی شود.

مشکلات جنسی در سنین بالای ۴۰ سال مختص مردان نیست و هر دو جنس به دلایلی نظیر مرض قند، فشارخون، چربی خون، مصرف داروهای هورمونی و … از مشکلات جنسی برخوردار هستند. افسردگی و تصویر منفی از بدن خود داشتن و مشکلات زناشویی از دلایل دیگر در ایجاد مشکلات جنسی زنان  و مردان است.

منبع تصویر
http://www.whosmydate.net/

More from مرد روز
مهمترین سوال زندگی چیست
همه انسان ها می خواهند حال شان خوب باشد. زندگی راحت و...
Read More