توصیه های جنسی یک لزبین به مردها در باره زنان

Lesbian couple kissing while lying in bed --- Image by © Jim Craigmyle/Corbis
Image by © Jim Craigmyle/Corbis

زنان، موجودات زیبایی که من و شما دوست داریم کنارشان باشیم، اعتمادشان را جلب کنیم برای شان هیچ چیز عزیزتر نیست جز آنکه احساس کنند بدون هیچ نگرانی، شرم و یا پشیمانی در آغوش مان هستند. اگر به این مرحله از صمیت با زن برسید شاهد رفتار جنسی زیبایی از طرف او خواهید بود که طعم دلچسبش را تا آخرین لحظه زندگی نیز فراموش نخواهید کرد.  پس متوجه باشید که پندهایم برای داشتن یک سکس معمولی نیست.

۱ – هر چقدر که دل تان می خواهد پورن ببینید ولی لطفا از آنها حرکات جنسی نیاموزید. هدف اصلی پورنوگرافی ایجاد لذت برای زوجی نیست که در ویدئو نقش بازی می کنند.

۲ – تکلیف تان را با پستان ها دقیقا مشخص کنید. پستانها قشنگ و نرم و دوست داشتنی هستند ولی فقط دو توپ جذاب برای لمس و بازی نیستند. آنها قسمت های بسیار تحریک پذیری هستند. آنها به همان اندازه که تماس شان برای شما دلپذیر است صاحبان شان را نیز به وجد می آورد.

پس لمس کردن و فشردن شان اصل ماجرا نیست بلکه «چگونه لمس کردن» شان است که آنها را چندین برابر نازنین تر می سازد. اگر دفعه بعد پستان های دوست داشتنی در اختیارتان گذاشته شد به یکباره به سراغ فشردن و چلاندن هر چه بیشترشان نروید. تصور کنید می تواند چقدر ناراحت کننده خواهد بود هر بار که در برابر یک زن لخت می شوید او با تمام قدرت، تخم های شما را در چنگ خود بفشرد.

۳ پستان ها خیلی حساس هستند و در هر نقطه شان واکنش های متفاوتی بروز می دهند. یک لمس بسیار نامحسوس و ظریف می تواند آنها را به طرز – جذابی، بیقرار کند. به جای فشردن معمولی می توانید مثلا از اطراف سینه با دست و لب خود به نوک پستان نزدیک شوید و دوباره دور شوید تا سطوح مختلف احساس جنسی در او ایجاد  شود.

۴ – یاد بگیرید که آلت تناسلی شما تنها سرباز شما در میدان هماغوشی نیست. شومبول شما در حقیقت ژنرال شما است.  حتما یک روز به این واقعیت دست می یابید که شما می توانید زن را به طولانی ترین اوج لذت برسانید بدون اینکه حتی ژنرال تان وارد رم شود.

شما یک عالم وسایل و اعضای مختلف برای لذت دادن دارید. پس اجازه دهید ژنرال شما در موقعیت بسیار حساس و وقتی که همه چیز برای ورود آماده است شرفیاب شود و نقش کلیدی خودش را ایفا کند. پورن ها به این تفکر تحقیرامیز نسبت به زن و حتی مرد دامن می زنند که کار ما مردان فقط  تلمبه زدن ساده، مکانیکی و تکراری است.

برای زنان، سکس از مدتها قبل از روبرو شدنِ دو بدن لخت شروع می شود. در یک کلام، اگر از من می شنوید سکس با دخول آغاز نمی شود.

سکس خوب و واقعی از وقتی که مثلا حمام می کنید شروع می شود. از تمیزی و خوشبویی که برای همبستری تدارک می بینید. ازمسواک خوبی که می زنید، از گرفتن موی دماغ تان، اصلاح صورت تان و انتخاب شورتی که می خواهید برجستگی تان، در درون آن خودنمایی کند شروع می شود.

۵ – متاسفانه همه نهادهای جامعه از خانه و مدرسه و رسانه ها و تبلیغات، مدام به زنان از نوجوانی گوشزد می کنند که تو ممکن است چاق و زشت و بی منطق و پول پرست و سطحی بشوی  ودر ضمن، باسن گرد و  خوش فرمی نداری و ممه هایت کوچک است و پوستت برق نمی زند و …

این حس و تربیت فرهنگی آنقدر قوی و تاثیرگذار است که دختران زیبا و باهوش و سرشار از اعتماد نیز در ذهن شان این تصاویر تحقیر کننده را دارند. پس یادتان باشد وقتی که در برابر شما لخت می شوند و به شما به عنوان عزیزشان اعتماد می کنند فرصت خوبی است تا بخشی از توهین سنتی را وارون جلوه دهید.

هم به عنوان انسانی که از این زیبایی واقعی لذت می برید و هم به خاطر یک همراه و هم سرِ در شان خودتان، از خصوصیات زیبایش بگویید. برایش مهربانی و لبخند هدیه بیاورید و اجازه دهید این موجودات دوست داشتنی لحظات صمیمی، زیبا و به یادماندنی با شما داشته باشند. اتفاقی که به خودی خود تجربه جنسی بسیار زیبایی برای تان ایجاد خواهد کرد.

مطمئن باشید هر مسیری بعد از هماغوشی بین شما شکل بگیرد او هرگز شما و جذابیت جوانمردانه شما را از یاد نخواهد برد.

 

Sex Tips For Straight Guys From a Bi Girl

http://www.menshealth.com/sex-women/sex-tips-from-bisexual-woman?cid=NL_GNDNL_-_06302016_BiGirlSexTips_hed&smartcode=YN_0005368785_000155920

More from مرد روز
درخواست رفراندوم قبل از شروع فاجعه
با تمام وجود همراه با اعتراضات گسترده در میهن هستیم ولی در...
Read More