تا زنده‌اند حال ورزشکاران را بپرسیم، یا حداقل حالشان را نگیریم

رسم قشنگی نیست که زندگی را به کام‌شان تلخ کنیم اما تا قلب‌شان ایستاد، بگوییم فلانی به «تیم منتخب بهشت» اضافه شد. اگر پنج درصد حرمتی که الان برای هادی نوروزی قائلیم را قبل از مرگش ادا می‌کردیم، احتمالاً عروسی پسرش را هم می‌دید.

13015463_1049366448467442_6769875700690872577_n

یا این جماعت خندان که دیروز با سد معبر و مزاحمت در میدان تجریش و آلودگی صوتی در بیمارستان، «تشییع جنازه نمادین» راه انداختند چرا نمادین نمی‌روند درب منزل اکبر کارگرجم (استقلال و تیم ملی) که شیمی درمانی کرده، حالش را بپرسند؟ نمادین سراغی از منوچهر شفقت یان (پرسپولیس و تیم ملی) نمی‌گیرند که لبهایش را دوخت.

منتظریم به «تیم منتخب بهشت» اضافه شوند؟ اگر تیمی به نام «منتخب بهشت» وجود داشته باشد، متاسفانه با توجه به درگذشت یوهان کرویف، یاشین، آلفردو دی استفانو، دکتر سوکراتس، چزاره مالدینی و…، احتمال استفاده از بازیکنان ایرانی کم است.

اگر کشتی‌گیر هستید، عبدالله خدابنده را الان ببینید که بستری شده. احد برنجی در دوومیدانی که یک عمر دوید تا به انزوا برسد! ایرج خدری ملی پوش دستفروش بسکتبال، حمید حق‌بین در والیبال که گفت چشمم به دیوار خانه خشکید و کسی نیامد عیادت.

شاید از تمام رشته‌های ورزشی، شما هم نمونه‌هایی را بشناسید. جای سرک کشیدن از پشت پنجره غسالخانه و مشارکت میلیونی در مراسم . خاکسپاری، تا زنده‌اند حالشان را بپرسیم، یا حداقل حالشان را نگیریم

مهدی رستم پور در فیسبوک

مرد روز در تلگرام

More from مهدی رستم پور

دو قلوهای برتر فوتبال ایران

دوقلوهای راه آهن در برنامه 90 با وجود سالها مصیبت، کارگری و...
بیشتر بخوان
 • امیر

  با سلام مهدی رستم پور خودش بخاطر دریافت رشوه از برادران خادم خدا را جای خادم ها قرار داده وهرکس از خادم ها در مدیریت ورزش انتقاد کند از نظر مهدی رستم پور معدور دم است

 • کیا

  مهدی رستم پور خودش شخصی است که به خبرنگاران پیشکسوتی مانند حببب روشن زاد وفرامرز غریب در رادیوفردا رم نکرد وانقدر برای ان دو پیر مرد زیرابزنی وسوسه امد تا خود را جایگزین انها کرد .

 • بهروز

  مهدی رستم پور کسی است که با زبان بازی نوشته های مهناز رضایی را از چنگش در اورد توضیح اینکه خانم رضایی به علت توان مالی نداشتن قادر نبود در تهران ان را بچاب برساند مهدی رستم پور سر ان دختر بی پدر را کلاه گذشت ونوشته او را گرفت تا مثلا کتاب به نام خانم رضایی چاب کند ولی مهدی بیچاره را مدتی سرگردان کرد وسپس جواب او را نمی داد در اخر هم مهدی رستم پور کتاب را به نام خودش چاب کرد بنام ذوزنقه تجریش .

 • نوید

  باسلام واحترام من خودم در کپنهاک هستم درنزدیکیه مهدی رستم پور ایشان بشدت به انواع مواد مخدر مبتلا شده وبرای بدست اوردن پول جهت تهیه مواد دست به هر کاری می زند .

 • حامد

  مرسی نوید پس بگو چرا ایشان جدیدا ماننده حسین شریتمداری سر دبیر روزنامه کیهان به انسانهای پاک وشریف انواع واقسام بر چسبها می زند .انکه شیران را کند روباه مجاز احتیاج است احتیاج درواقع در مورد مهدی رستم پورباید گفت اعتیاد است اعتیاد است اعتیاد.