شگردهای خانم ها برای جلب توجه آقایان

ژن ها در حقیقت، آرشیو بسیار فشرده شده ناشی از تجربیات هزاران ساله اجداد ما هستند. در این بایگانی، هم پادزهر صدها هزار میکرب، ویروس و مرض های خطرناک وجود دارد هم اعمال و حرکاتی که شانسِ جفت یابی را افزایش داده اند.

Two-beautiful-young-women-flirting-with-two-men-in-the-bar

البته شیوه های موفقیت در روابط، اکتسابی و یادگرفتنی نیز هستند. در مقاله قبلی از شگردهای مردانه ای حرف زدیم که برای جذب توجه زنان توصیه شده است. اجازه دهید ببینیم چه شگردهای زنانه ای وجود دارند:

نحوه حرف زدن

یکی از اصلی ترین شیوه هایی که ثابت می کند یک زن می خواهد توجه مردی را به خود جلب کند تغییر حالت صدای وی در حین مکالمه است. صدای زنان در این مواقع ظریفتر و با شتاب می شود. این حالت در یک جمع، قابل تشخیص تر است چون می توانید تفاوت نحوه حرف زدن شان نسبت به خودتان و دیگران را دریابید.

تماس های طناز

اگر حرکت یا حرف جالبی از شما سرزده است و او با حالتی شوخی و به بهانه تشویق یا تقدیر، محکم به پشت تان بزند بدانید که عمل او در محدوده یک حس دوستی معمولی است. ولی اگر شانه تان یا پایین کمرتان یا زانوی تان را خیلی آرام لمس کرد آن را به حساب توجهی بیشتر از حد معمول بگذارید.

اگر در حین شوخی، شما را بسیار آرام هل داد بدانید که از حضور در کنار شما هم لذت می برد هم احساس امنیت می کند. گفته می شود اگر زنی از مردی خوشش بیاید فاصله فیزیکی اش را با او کمتر می کند.

تلاقی نگاه

اگر دختری چشم در چشم شما برای یک لحظه خیلی کوتاه حدود 1 ثانیه ای داشته است بدانید که تمایلی برای توجه بیشتر ندارد ولی اگر تلاقی نگاه ها در یک محیط عمومی بیش از 2 ثانیه بود و چندین بار هم تکرار شده است می توانید حدس بزنید که برایش فرد جالبی هستید و کنجکاو شما است.

آشنایی و توجه از طریق نگاه، از قدیمی ترین شیوه های حتی افزایش علاقه نیز بوده است. در یکی از تحقیقات، مشخص شده است که  چشم دوختن به مدت 2 دقیقه به دیگری، باعث افزایش علاقه به وی می شود. یادمان نرود که بخش بزرگی از اجداد ما فقط از طریق دیدن و تلاقی نگاه، عاشق هم می شدند.

لبخندی با چین گوشه چشم

می گویند 18 نوع لبخند وجود دارد و در میان آنها «لبخند لذتبخش » وقتی اتفاق می افتد که یک دختر صمیمانه از پسری خوشش می آید. چون این نوع لبخندها مصنوعی نیستند چین های کوچکی در گوشه چشم شان ایجاد می شود که آقایان می توانند فرقش را با سایر لبخندها تشخیص دهند.

گفته می شود خانم های که حرف زدن با شما را دوست داشتنی می یابند موقع گفتگو هم بیشتر پلک می زنند و هم حدقه چشم شان کمی بیش از معمول باز است. البته احتمال زیاد دارد که این نوع  ابراز احساسات مربوط به بافت فیزیکی صورت شان نیز باشد و منظور خاصی هم نداشته باشند.

دو نشانه فیزیکی

در محیط مهمانی و گردهم آیی ها، یافتن نشانه های توجه و علاقه زنان خیلی سخت می شود. در این مواقع شاید بد نیست به این دو نوع حرکت و حالتی که زنان از بدن خود بروز می دهند دقت کنید.

زنان نیز همچون مردان، به طور ناخوداگاه سعی می کنند حرکات افرادی که برای شان جالب هستند را تکرار و همراهی کنند. برای مثال اگر ایستاده اید دست یا صرت خود را آرام بخارانید. یا اگر نشسته اید حالت نشستن تان را تغییر دهید. اگر شما برای او جالب باشید او بدون آنکه متوجه باشد حالت های شما را تکرار می کند.

اگر خانم ها به یک نفر کنجکاو شوند طبیعی است که در باره شان دقت بیشتری به خرج دهند. می گویند تاکید و دقت شان به طور ناخوداگاه باعث می شود نوک پاهای شان به سمت فرد مزبور نشانه گرفته شود.

دستانش

وقتی مشغول حرف زدن هستید به دستانش دقت کنید. اگر دستانش در جیبش قرار دارد یا  بازوانش را در هم تنیده است بدانید که در آن لحظه احساس راحتی نمی کند. اما گر با موهایش بازی می کند و با انگشتانش آنها را حلقه می کند یا هر چند وقت با دستانش دهن و لبانش را لمس می کند بدانید که همصحبتی اش با شما مطبوع است.

دو اخطار

بعضی دختران ذاتا به طور طبیعی طنازتر هستند و رفتارشان همیشه اغواگرایانه است. این نوع زنان یا طبیعتا آدم های خونگرم ودلشادی هستند یا آگاهانه توجه مردان را از طریق طنازی جلب می کنند تا خودشان در مرکز توجه قرار بگیرند. تنها راه شناخت این است که دقت کنید آیا این حالت را با همه دارند و مدام با دیگران می گویند و می خندند و طنازی می کنند؟ در این صورت بپذیرید که فرد خیلی خاصی از نظر او نیستید.

این نکته ضروری است که به حرف هایی که می زند با دقت گوش دهید. او شاید لبخند ملیحی می زند و در حین حرف زدن با شما راحت است و با طره موهایش بازی می کند و با طنازی حرف بزند  و … ولی وقتی که می گوید همسر یا نامزد یا دوست پسر دارد از خیالات و برداشت های شخصی تان فاصله بگیرید و حرفش را با وجود همه نشانه ها جدی بگیرید.

 

Is She Interested? 7 Common Flirting Signs [From Her]

Image Source

http://youqueen.com/love/seduction/how-to-tell-if-a-guy-is-flirting-with-you/

 

More from مرد روز
سرطان بیضه، مردان جوان را هدف قرار می‌دهد
سرطان بیضه کمتر از بقیه سرطانها اتفاق می افتد و اگر به...
Read More