گریزان از ازدواج هستم

هيچوقت نتوانستم با موضوع ازدواج كنار بيایم. با وجود آنکه از خانواده ای منسجم هستم. مادرم یک زن مهربان است و پدرم هم مردی قوی و خانواده دوست می باشد.

shutterstock_212823067-554x414

من تنها فرد خانواده و فاميل هستم كه در آستانه چهل سالگي، هنوز تن به ازدواج ندام. تنها و مستقل زندگي می كنم. با تمام تلاش هايي كه خانواده ام به قول خودشان براي سروسامان دادن من داشتند نتیجه ای نداد. مشكل من مسايل مالي يا تیپ و قیافه وه غير نبود، مسئله چيز ديگه اي بود.

من درست سر به زنگاه فرار می کردم. شايد كمتر كسي باشد كه از دوست داشته شدن فرار كند اصلا چرا فرار؟ من آدم خاصی نیستم. من از هر نظر يک جوان معمولی ام.

هر وقت توي رابطه اي قرار می گرفتم همان اول، مخالفتم در باره ازدواج رو صراحتا مي گفتم. بعضي ها رابطه رو شروع نمي كردند و بعضي هم موافق بودند و مي ماندند. من سعي مي كردم همه چیز خوب پیش برود. ابراز علاقه ام بسيار محتاطانه و حساب شده بود. اهل خيانت نبودم و هيچ وقت بدون ميل و رضايت طرف مقابلم وارد مرحله سكس نشدم. البته رابطه ي بدون سكس را هم سریع كات مي كردم.

اما امان از روزي كه متوجه مي شدم نفر مقابل دارد علاقه اش به این رابطه بیشتر از مقداری که قرارش را گذاشتیم می شود. كم كم فرار و فاصله شروع مي شد و اين ماجرا تا مرز جدايي پيش مي رود.

براي ساختن یک رابطه هميشه شروع كننده خوبي هستم، مديريت رابطه را هم بخوبي انجام مي دهم. اما عذاب روحي بعد از رابطه تا مدتها زندگي من رو به آشفتگي مي كشاند تا جايي كه بين رابطه بعدي و قبلی گاهی دو سال فاصله می افتد و اين يعني سال های زيادي از دوران جذاب زندگي رو در تنهايي گذراندن.

 

Image source

http://www.theamericanconservative.com/olmstead/five-ways-to-run-away-from-marriage/

https://web.telegram.org/#/im?p=@marderoozmedia

Written By
More from فرشاد

گریزان از ازدواج هستم

هيچوقت نتوانستم با موضوع ازدواج كنار بيایم. با وجود آنکه از خانواده...
بیشتر بخوان
  • Ramin Forooghi

    من نمیفهمم اصلا چرا خانم ها میخواهند با این چنین شخصی رابطه داشته باشند! و اینکه میگید که سال های زیادی از دوران جذاب زندگیت رو در تنهایی گذروندی برام خنده داره! چون من الان 27 ساله امه و همیشه تنها بودم و تنهایی آزارم داده. تا حالا دختری پیدا نشده که بخاد با من بدون اینکه قرار ازدواجی در میون باشه دوست بشه. حتی دوستی در حد ملاقات بیرون

  • Atousa

    I suggest you read [Men who can’t love] by Steven Carter.