توصیه‌های جنسی نامردانه

زنان را باید فتح کرد و هر چه بیشتر بهتر

به ما یاد می‌دهند که سکس با یک زن جدید، چیزی مثل فتح یک قلمرو جدید است و از همان نوجوانی رویای فتوحات بزرگ را در سرمان می‌کارند. همین است که فکر می‌کنیم چون باید مثل مرحوم اسکندر کبیر مدام از سرزمینی به سرزمین دیگر بتازیم و فرصت توقف نداریم! بدتر اینکه یاد می‌گیریم فتوحات‌مان را به رخ دیگران بکشیم.

این شیوه و رفتار نه تنها شریک جنسی‌ مان را مبدل به یار و معشوق صمیمی نمی سازد بلکه حتی شانس یک سکس جانانه با لذت ماندگار را به ندرت تجربه خواهیم کرد.

گربه را باید دم حجله کشت

وقتی زن را دشمن و در میدان رزم تصور کنیم، وقتی زن باید خرد و مغلوب شود رابطه زناشویی و عشق ما، تبدیل به غرور، خشونت و کنترل می شود. اما اگر به شریک جنسی‌مان احترام بگذاریم شانس این را داریم که احترام، اعتماد و احساس نزدیکی به یک انسان دیگر را تجربه کنیم.

فقط دنبال جذاب باش

این روزها عکس تبلیغات کالاها و ویدئوهای پورنوگرافی، مجلات مد و زیبایی، تصورات جنسی غیرواقعی از زنان در ذهن بسیاری از ما مردان می‌سازند و به همین خاطر، به طور ناخودآگاه فقط به دنبال نوع خاصی از هیکل و قیافه و ادای زنانه  می رویم.

هیچکس منکر زیبایی و جذابیت جنسی نیست. اما تصوراتی که شرکت های تبلیغاتی بر ما تحمیل می کنند ما را از یافتن شریک و معشوق و دوست محروم می‌سازد.

 

ترجمه بخشی از مقاله :

Five Lies that Distort Male Sexuality and Hurt Men – Jamie Utt

http://everydayfeminism.com/2014/09/distort-male-sexuality-hurt-everybody/?utm_content=bufferce011&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

image source

EveryStudent.com

More from سعید داورپناه

چرا غربی ها از ربات می ترسند ولی ژاپنی‌ها نه

وجود عمومی غرب بر اساس مذاهب  تک خدایی دره نیل استوار است....
بیشتر بخوان