توصیه‌های جنسی نامردانه

زنان را باید فتح کرد و هر چه بیشتر بهتر

به ما یاد می‌دهند که سکس با یک زن جدید، چیزی مثل فتح یک قلمرو جدید است و از همان نوجوانی رویای فتوحات بزرگ را در سرمان می‌کارند. همین است که فکر می‌کنیم چون باید مثل مرحوم اسکندر کبیر مدام از سرزمینی به سرزمین دیگر بتازیم و فرصت توقف نداریم! بدتر اینکه یاد می‌گیریم فتوحات‌مان را به رخ دیگران بکشیم.

این شیوه و رفتار نه تنها شریک جنسی‌ مان را مبدل به یار و معشوق صمیمی نمی سازد بلکه حتی شانس یک سکس جانانه با لذت ماندگار را به ندرت تجربه خواهیم کرد.

گربه را باید دم حجله کشت

وقتی زن را دشمن و در میدان رزم تصور کنیم، وقتی زن باید خرد و مغلوب شود رابطه زناشویی و عشق ما، تبدیل به غرور، خشونت و کنترل می شود. اما اگر به شریک جنسی‌مان احترام بگذاریم شانس این را داریم که احترام، اعتماد و احساس نزدیکی به یک انسان دیگر را تجربه کنیم.

فقط دنبال جذاب باش

این روزها عکس تبلیغات کالاها و ویدئوهای پورنوگرافی، مجلات مد و زیبایی، تصورات جنسی غیرواقعی از زنان در ذهن بسیاری از ما مردان می‌سازند و به همین خاطر، به طور ناخودآگاه فقط به دنبال نوع خاصی از هیکل و قیافه و ادای زنانه  می رویم.

هیچکس منکر زیبایی و جذابیت جنسی نیست. اما تصوراتی که شرکت های تبلیغاتی بر ما تحمیل می کنند ما را از یافتن شریک و معشوق و دوست محروم می‌سازد.

 

ترجمه بخشی از مقاله :

Five Lies that Distort Male Sexuality and Hurt Men – Jamie Utt

http://everydayfeminism.com/2014/09/distort-male-sexuality-hurt-everybody/?utm_content=bufferce011&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

image source

EveryStudent.com

More from سعید داورپناه

او مرا با دنیای واقعی زنانگی آشنا ساخت – ۷

اولین چیزی که باعث شد چشم از تو برندارم غرورت بود. غروری...
بیشتر بخوان