توصیه‌های جنسی نامردانه

زنان را باید فتح کرد و هر چه بیشتر بهتر

به ما یاد می‌دهند که سکس با یک زن جدید، چیزی مثل فتح یک قلمرو جدید است و از همان نوجوانی رویای فتوحات بزرگ را در سرمان می‌کارند. برای همین فکر می‌کنیم باید بتازیم و فرصت درنگ نداریم!

به همین خاطر نمی آموزیم که دنبال یک رفیق و همراه باشعور و با شخصیت  باشیم. نتیجه اش این می شود که حتی شانس یک سکس جانانه و عاشقانه را به ندرت تجربه خواهیم کرد.

گربه را باید دم حجله کشت

وقتی زن را دشمن و خود را در میدان رزم با وی تصور کنیم، وقتی زن باید ذلیل و مغلوب شود رابطه زناشویی  تبدیل به غرور، خشونت و تحقیر می شود. ازدواج قرار نیست با شکستن هویت و عزت و احترام شکل بگیرد.

فقط دنبال جذاب باش

این روزها عکس تبلیغات کالاها و ویدئوهای پورنوگرافی، مجلات مد و زیبایی، تصورات غیرواقعی از زنان در ذهن بسیاری از ما مردان می‌سازند و به همین خاطر، به طور ناخودآگاه فقط به دنبال نوع خاصی از هیکل و قیافه و جذابیت زنانه می رویم.

هیچکس منکر زیبایی و جذابیت جنسی  در زندگی مشترک نیست اما همه چیز نیست. ما مردان مدام شاهد طلاق و انواع ناهنجاری ها هستیم که جذابیت به تنهایی نمی تواند جلوی آنها را بگیرد.

ترجمه بخشی از مقاله :

Five Lies that Distort Male Sexuality and Hurt Men – Jamie Utt

http://everydayfeminism.com/2014/09/distort-male-sexuality-hurt-everybody/?utm_content=bufferce011&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

image source

EveryStudent.com

More from سعید داورپناه

ترس مردان از قرار گذاشتن

در طی چندین سال گذشته بسیاری از ناظرین اجتماعی بر این واقعیت...
بیشتر بخوان