چرا بعضی زنان جذب مردان نااهل می شوند؟

 ryan-gosling-crazy

دو نویسنده مسائل زناشویی Emma Taylor و Lorelei Sharkey ، در مقاله زیر سعی می کنند به این پرسش پاسخ دهند که چرا بعضی زنان جذب مردان نااهل می شوند و تمایل کمتری به مردهای خوش قلب و دوست داشتنی دارند؟ آنها معتقدند مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنند که به طور غریزی زنان با آنها احساس آرامش و امنیت می کنند. مردان خوب باید این فرمول ها را رعایت کنند وگرنه…

اعتماد به نفس

برای ما زنها مهم نیست با چه کلکی تمرین اعتماد به نفس می کنید: جلو آینه بایستید و حرف ها و حرکات خود را تمرین کنید، زنان روبروی خود را با دماغ های بسیار زشت تصور کنید یا.. به هر حال باید حرکات شما سرشار از اعتماد به نفس باشد.

 منم منم ، من، من

قهرمان هر داستانی نباشید و پشت سر هم از خودتان و خاصیت های خودتان حرف نزنید که ما  ظرف 60 ثانیه متوجه می شویم پشت چه شخصیت ضعیفی پنهان شدید.

غُرغُرو نباشید

قبل از هر چیز خوب است بدانید که غُر زدن و آه و ناله اصلا سکسی نیست. تازه فکرش را بکنید که با هم رفتیم به رستوران و شما مرتب از گارسن شکایت می کنید. یا یک ریز از مشکلات محل کار حرف می زنید. یا از غم و بدبختی های واقعی دنیا گله می کنید. ای بابا چه خبره؟ ناسلامتی آمدیم بیرون لحظات شاد داشته باشیم. سعی کنید به اتفاقات ناخواسته و ناگوار در حین ملاقات بخندید.

احترام زیادی

خوش قلبی زیاد هم توی ذوق می زند. اینطوری که بعد از هر جمله بگویید ببخشید یا شوخی می کنم و جدی نگیر خیلی کلافه کننده است. عین این صورتک های خنده و شادی و غم و ترس که توی ایمیل از آن استفاده می کنند نباشید که با هر حرکت ما واکنشی نشان دهید. یا به هر جوک ما مثلا بخندید و هر چه گفتیم احساس تعجب کنید و …  نه… این کارها احساس خوشایندی که شما انتظار دارید را در ما ایجاد نمی کند.

تعریف کنید اما!

ما هر بار شنیدیم که مثلا می گویید چه پوست لطیفی دارید و یا چشمانتان چقدر قشنگ است و … نه. این کافی نیست. ما دوست داریم شما با صمیمیت تمام دقت کنید و یک خصلت و خصوصیت ویژه ما را که بیشتر یک نوع احساس و حالت است تا تعریف از اجزای بدن ، را جلوه گر سازید… این نشان می دهد که برای ما ارزش قائلید. دقت به خرج دهید.

مهم نیست چه خصوصیتی است. همینطوری بی هوا بگویید. هر چه به ذهن تان می رسد بگویید. ما همیشه شنیدیم که چه قدر این لباسی که پوشیدیم ما را جذاب تر کرده است ولی به جای آن اگر بشنویم که بگویید چقدر خوش سلیقه هستیم  خیلی جالب تر خواهد بود.

تماس فیزیکی

در اولین فرصت به شکلی عادی و بدون اغراق تماس فیزیکی ایجاد کنید. با شانه تان موقع خنده به شانه ما بزنید. در حین یک خنده از ته دل، با دست به زانوی ما بزنید. اگر فرصت رقص فراهم شد در حین رقص بدون زیاده روی و یا  ایجاد احساس زننده، تماس های کوچک با بدن ما ایجاد کنید.

منظور ما این نیست که دست تان را روی زانوی ما بگذارید و با احساس عمیقی به ما زُل بزنید انگار که از روی کتاب های مسخره راهنمای اغفال زنان (که توسط مردها نوشته شده است) رفتار کنید. نه…

با دوستان مونث خود به سراغ ما بیایید.

 حتما همه شما دوستانی از مدرسه و دانشگاه دارید یا از طریق شبکه دوستان و اقوام، با دختران و زنانی اشنایی دارید. اگر ما شما را با زنان دیگر ببینیم احساس امنیت خاطر بیشتر می کنیم چون حدس می زنیم که شما دوستی های تان فقط برای کشاندن ما به رختخواب نیست و شما  از بودن و وقت صرف کردن  با زنان لذت می برید. تازه زنها به طور مادرزاد اهل جفت و جور کردن آدمها به یکدیگرهستند. زنانی که به همراه خود برای دیدن ما آورده اید معمولا سعی می کنند نزد ما، از شما تعریف کنند.

How Nice Guys Can Impress Women

http://www.menshealth.com/mhlists/nice_guy_tips/Make_Her_Laugh.php

Emma Taylor and Lorelei Sharkey wrote The Big Bang: Nerve’s Guide to the New Sexual Universe. Seek their advice at emandlo.com

FreeDigitalPhotos.net

 

More from مرد روز

توجیه علمی خیانت زن

برای دانشمندان، تشخیص انگیزه مردان برای خیانت راحت بود. مردان برای تضمین...
بیشتر بخوان
 • Guest

  عالی بود
  دستتون درد نکنه

 • رسول

  برای من این یکی از بهترین مطالبی بود که تا امروز خوندم …

 • shahram

  فرمول جدید خانم بازی مچکرم ادمین جان

 • باران

  ببخشیداا اما گاهی وقتا چه احمق هستیم ما زن ها!

 • هرمز

  به نظرم وقتی بین دو نفر علاقه و کشش واقعی وجود داشته باشه همه این شرایط بدون زحمت بین دو طرف پیش
  مثلا وقتی مردی در مقابل زنی که اون رو به شوق میاره قرار بگیره ناخوداگاه به مرد حس اعتماد به نفس میده و وقتی که مرد اعتماد به نفس پیدا کرد دیگه احتیاجی به منم زدن نداره که مثلا بیاد توجه زن رو جلب کنه چون در اون شرایط اولیه مناسب زن هم بطور یکسانی به مرد جذب شده و در مورد احترام زیادی ،نظرم اینه که وقتی دو نفر با هم بتونن راحت رابطه برقرار کنن دیگه اونطور احترامهای زیادی هم برای نشون دادن علاقه لازم نیست چون دو نفر که از لحاظ خصوصیات به هم شبیه هستند راحت با هم صمیمی میشن و تعریف کردن هم واقعی میشه و دیگه تعریف الکی و زیادی هم در کار نخواهد بود تماس فیزیکی هم که دیگه اون وسط بوجود میاد و کلا متوجه نمیشی کی و چه زمانی این تماس شروع شد چون اصلا رو این مسله حساس نمیشی و دو نفر بیشتر رو جنبه های روحی همیدیگه توجه میکنن .
  اما این مورد آخری برام اصلا قابل فهم نبود شاید تو ایران ما که معمولا آدم خیلی راحت در مورد طرف مقابل پیش داوری میکنن و تهمت میزنن این مورد خیلی خیلی میتونه خطرناک باشه
  با تشکر

 • sahar

  be onvane ye khanum migam cherte motlagh neveshte bazi jahasho makhsusan morede akhar!!!

 • Armin

  خیلی از دوستا ن که نظر میدن و سریع جبهه میگیرن و می گ این حرفا چرت هست
  حق دارند واسه اینکه 90% مطالب این سایت اصلا برای جامعه ایران نیست
  یه 100 سال دیگه جامعه ایران به این جایی میرسه که الان جوامع غرب به رسیدن
  گزینه اخر که شما گفتین شاید تو جامعه غرب جواب بده چ.ن برای اون ها خیلی چیزا مشخص شده
  نه واسه ملت ایران که هنوز تو بعضی از شهر هاش با خر هم سکس می کنند ! 😐
  واسه ملت ایرانی که سکس رو فقط واسه ارضا شدن میبینند برا همین برا یه عده فرق نداره مهم اینه که یه چیزی باشه که توش کنند
  در کل یه خوبی بزرگی که سایت شما داره اینه لااقل کم کم یه زیر ساخت هایی رو واسه بالا رفتن فرهنگ مردم کشور ایران داره فراهم میکنه
  به امید روزی که همه مردم با صداقت در کنار هم باشند نه با دورویی

 • milad

  SAITE DIGE mese in mard roz ni to face ag

  e has begin.

 • احسان

  خیلی خوب بود فقط از مورد آخر یکم تعجب می کنم.
  به نظر من وقتی با زنای دیگه میبینتمون این ایجاد حسادته که طرفو به ما نزدیکتر می کنه نه حس امنیت