نیمی از مردان ۲ دقیقه‌ای هستند

 بر اساس آمار صاحب نظر مسائل جنسی مردان، دکتر « هری فیچ» نویسنده کتاب « حقایق عریان جنسی»، تقریبا نیمی از مردان فقط می توانند حدود دو دقیقه در حین رابطه جنسی مقاومت کنند و به سرعت به پایان خط می رسند.

ماجرا نگران کننده می شود وقتی که بدانید میانگین اوج جنسی زنان ۷ دقیقه است و عدم رضایت جنسی زنان  صدمات زیادی برای رابطه زناشویی ایجاد خواهد کرد.

این مشکل آن هم در این سطح وسیع بهتر است جدی گرفته شود. حتما باید به صورت یک هشدار و در طی مسیری آموزشی، این واقعیت تلخ در بین مردان از دوران اولین تربیت های جنسی، مطرح شود.

متاسفانه بسیاری از مردان در سکوت،  این ناتوانی و عدم ارضای شریک جنسی شان را تحمل می کنند و یا حتی اصلا از آن خبر ندارند. فکر می کنند امری است عادی.

آمار افزایش طلاق به خاطر نارضایتی جنسی همراه با افزایش خیانت و روابط بیرون از تعهد زناوشی، افسردگی و پناه بردن مردان به الکل و خشونت، همگی از ضایعات این مشکل مردانه است.

گفتن این مشکلات باعث بی احترامی به مردان نیست. پیدا کردن ضعف و یافتن دلایل آن، در نهایت به نفع مردان و زنان یک جامعه و افزایش سلامت اجتماعی خواهد بود.

مشاور زناشویی نیویورک « استر پرل» نویسنده کتاب «همخوابگی در قفس» معتقد است سکس برای مردان یک وسیله ارتباطی عاطفی است. مردان با ابراز وجود جنسی شان قادر به درک موقعیت شان در یک رابطه می شوند. اگر مردان به درستی بر مشکل زودانزالی شان فایق نیایند رابطه عاطفی شان با شریک زندگی شان نیز به مرور قطع می شود.

او می افزاید مردان وقتی موفقیت جنسی نداشته باشند حس اندوه شدیدی به سراغ شان می آید و علائم کمبود عاطفی در آنها به صورت آشکار نمایان می شود.

 

 

With Most Men Not Lasting More Than 2 Minutes, Many Women Don’t Reach Orgasm During Sex
http://elitedaily.com/dating/sex/with-most-men-not-lasting-more-than-2-minutes-many-women-dont-reach/
How Often Should Married Couples Have Sex?
http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424127887324874204578438713861797052
45 Percent of Men Climax Within Two Minutes
http://jezebel.com/45-percent-of-men-climax-within-two-minutes-1569400435

http://ehealthtopics.com

More from مرد روز

حذف خدمت وظیفه به نفع کشور ما نیست

حذف سربازی وظیفه تا مادامیکه دولت ها، نماینده همه اقشار جامعه نیستند شاید...
بیشتر بخوان