زنان کجای بدن مردان را دید می زنند

mh-package-women-checkout-preview

مردان انکار نمی کنند که چشم شان ناخواسته به سمت پستان زنان می چرخد و بعد باسن و صورت و موهای شان و … ولی شاید برای تان جالب باشد بدانید زنان در مصاف مردان٬ به چه چیزهایی چشم می دوزند؟

بررسی کمپانی سازنده عینک های «ردیابی نگاه» در لندن، با قرار دادن عکس یک مرد با مایوی شنا در برابر نگاه زنان شروع شد. بررسی ها نشان داد که اکثر زنان بر عکس تصور همگانی، کمترین اهمیت را به عضو تناسلی مرد داده اند. تصاویر تهیه شده از رد نگاه زنان بر روی بدن مرد کمابیش لخت، به سمت نیم تنه بالای بدنش بوده است.

شکم، شانه، بازو و صورت مردان بیشترین کنجکاوی ها را در زنان بر می انگیزد. خانم دکتر Wendy Walsh نویسنده کتابی در باره مشکلات زناشویی و متخصص امور جنسی می گوید این رفتار زنانه قدمتی طولانی دارد چون زنان نخستین، بیش از هر چیزی در دوران بارداری نگران حمایت و امنیت بودند.

مردی که از جست و خیز سریع برخوردار بود معمولا بدن نیرومندی داشت که می توانست دسترسی به منابع غذایی و حفاظت از همسری که چندین فرزند محتاج و ضعیف به او وابسته بودند را داشته باشند.

این نشانه های باستانی جذابیت مردان همچنان در ضمیر زنها حک شده است. لازم هم نیست جای دور برویم چون سنجش تهیه و جمع بندی شده توسط یک گروه محقق چینی نشان داده است که موقعیت اقتصادی موفق مردان٬ برای زنان چین از حق تقدم برخوردار است.

دکتر Walsh خاطرنشان می کند که توجه بیش از حد اجداد مونث ما به چهره مردان نیز برای تشخیص درصد مهربانی و هوش آنها نیز بوده است. مردان شاید می توانستند شکارچی خوبی باشند ولی این زنها بودند که از طریق صورت شان ( لبخند و نگاه) تشخیص دهند کدام یک از آنها تمایل بیشتری برای تقسیم غذا با آنها را دارا است.

 

Women Don’t Check Out Your Package—But They Do Inspect THESE Body Parts

http://www.menshealth.com/sex-women/how-she-checks-you-out?cm_mmc=GNDNL-_-1804292-_-08142014-_-WomenDontCheckOutYourPackageButTheyDoInspectTHESEBodyParts-link

Think Eye Tracking

More from ترجمه‌ی محمد رادفر

اعمالی که بعد از هر شکست نباید انجام دهیم

اینها بخشی از مواردی است که روان درمانگر و نویسنده کتاب « نشانه...
بیشتر بخوان
 • Nima DJ

  سوالم اینه اونایی که اون سمت راست تصویر رو نگاه می کردن تو باقالیا دنبال چی می گشتن؟ می خواستن ببینن کسی از اون پشت میاد یانه ؟

 • دوست ونداد عزیز

  ذهنمو مشغول کرده که چرا هر دو نگاه از لحاظ نگاه جنسی بررسی شده ؟
  کاش بررسی ها بیشتر دید جنسی نداشت

 • AliNoorani

  در این تصویر چیزی از آلت تناسلی معلوم نیست که نگاه کسی رو جذب کنه 😐
  اگر از روبرو بود و خبری بود مطمئنا اونجا هم ازنگاه خانم ها داغ میشد

 • Mrx

  بسیار جالب و مفید بود

 • amirhp

  خب بدیهیه که توی تصویری به این معمولی همه اول به مرکز عکس توجه می‌کنند. اگر عکس از قاب‌بندی‌های عکس برداری پیروی می‌کرد یا مثلا طرف سرش بالا بود یا تو دستش چیزی بود احتمالا همه به سر و اون چیزی که تو دستشه توجه می‌کردند

 • Mary

  والا من که اول از همه اون پایین رو چک میکنم!!

  • نیما

   دمت گرم به تو..تو مشخص میشه زن زندگی هسی

 • Mary

  مثلا این عکسه تقریبا تخته و اصلا جالب توجه به نظر نمیرسه!!

 • Fr

  به نظر من این که زنان در نگاه اول به اندام جنسی نگاه نمی کنند، از روی محافظه کاری زیادشونه. انقدر با رفتارهای محافظه کارانه زندگی کردن که به طور ناخوداگاه مغرشون فرمان به استفاده از یک نکته انحرافی میده. که البته در اینجا کاملا به اصل موضوع مورد نظر نزدیکه.با بررسی کردن عضلات سینه و شکم، با تقریب خوبی میشه توان جنسی و میزان سکسی بودن رو تخمین زد.

 • سمانه

  قانون کلی نداره، بستگی به آدم و مود اون لحظه اش داره