چرا زنان ناز می کنند

lotsaguys

دکتر پیتر جانسون نویسندهِ یک تحقیق علمی که در« فصلنامه خصوصیات فردی» منتشر شده است می گوید:« ناز کردن زنان، تکنیکی است که به آنها امکان می دهد پی ببرند کدام مرد بالهوس است و کدام مرد متعهد»

این ماجرای ناز کردن زنان، یک دلیلش خود مردان هستند چون به قول دکتر روان درمانگر Vinita Mehta :« معمولا  آنها در همان آشنایی اولیه با یک زن، خیلی سریع به این نتیجه می رسند که مورد پسندِ زن قرار گرفته اند»

بخشی از تکنیک هایی که زنان به کار می برند تا جذب مردان جدی تر را برای خود فراهم می کنند از این قرار هستند:

۱ –  می گویند فرصت ملاقات شما را ندارند چون اصلا علاقه ایی به شما ندارند یا وانمود می کنند آدم های بسیار فعالی هستند و وقت آزاد چندانی ندارند. با این عمل در درجه اول می خواهند بینند چقدر در ابراز علاقه تان جدی هستید.

۲ – اگر زنان از مردان دیگر، دوستان پسر قبلی و یا همکاران مردی که قبل از شما به آنها ابراز علاقه کردند حرف می زنند بدانید که مخاطب شان، شما هستید. می خواهند بگویند هنوز برای مردان دیگر چشمگیر و جذاب هستند. ولی اگر در حین صحبت کردن در باره مردان دیگر، مدام از عیب و ایراد آنها می گویند می خواهند غیر مستقیم بگویند  شما در صف اول توجه شان قرار دارید.

۳ – زنهایی که یک روز با شما گرم و صمیمی رفتار می کنند و روز دیگر برنامه ها را به هم می زنند یا مدتی دور می شوند و بعد دوباره حضور پیدا می کنند در عمل می خواهند بگویند ما زنهایی مستقلی هستیم و دوست نداریم به شما بچسبیم و محتاج تان نیستیم.

۴ –  اگر راهی، چشمه باریکه ای، محبت و عاطفه ایی را هر چند مختصر دوباره بروز بدهند مثلا بگویدد اگر از قبل به آنها اطلاع داده شود برنامه دیدار را می پذیرند… یعنی از شما بدشان نمی آید.

۵ – اگر زنان رفتار اسرار آمیز و تعجب برانگیز از خود بروز می دهند و تمام نشانه های دفع و جذب را همزمان به کار می برند به خاطر این است که مردان، متوجه خاص بودن و متفاوت بودن آنها بشوند. به عبارت دیگر، از شما خوش شان آمده است.

 

5 Ways She Plays Hard to Get BY SARAH JACOBSSON PUREWAL

http://www.menshealth.com/sex-women/ways-plays-hard-get?cm_mmc=DailyDoseNL-_-1659310-_-04142014-_-5WaysShePlaysHardtoGet-hed

More from ترجمه‌ی محمد رادفر

چرا تئوری توطئه وجود دارد

بعضی ها معتقدند فرود آمدن آپولو بر روی ماه که تقریبا در...
بیشتر بخوان