سال نو مبارک

همه ما خوشبختیم چون در این مجموعهِ میلیاردی کهکشانها، قرعه به تشکیل ساختمان کربنی ما زده شده است. شانسِ زندگی و تجربه حیات، آن هم به صورت یکی از پیچیده ترین ترکیباتی که زمین می تواست تهیه ببیند به اندازه همه کهکشانها، فرخنده است.

هر چه و هر که و هر موقعیتی داشته باشیم. بهترین اتفاق کیهان هستیم. کوتاهی ها و رنج ها هم، یک روز از میان ما انسان خوش شانس، به پشتکار مداوم و صبورانه همه ما، رخت خواهد بست.

سال نو مبارک

new year

More from مرد روز

عکس روز – ورزشکاران و لحظه خطرناک

34 هزار عکاس از سراسر جهان برای مسابقات عکاسی  Red Bull Illume...
بیشتر بخوان
 • آرش.گ.ا.ش 

  با درود و و آرزوى زمانهايى خوش براى همه شما

  سال به زودى سپرى خواهد شد. من و شما وارد به بهارى نو از زندگیمان ميشويم، با وجود همه سختى ها، رنج و سختكوشى، دورى ها، از دست دادنها، دشواريهاى ريز و درشت امسال، به تنهایی يا درکنار هم این سال رو پشت سر گذاشته ايم.

  اميدوارم كه در كنار آنها دست آوردهايى هم داشته ايم ولى اينكه آيا كافى بوده يا نه انتخاب با ما هست. اميدوارم سال جارى براى همه ايرانيهاى نيك پندار و نيك گفتار و نيك رفتار چه دور از خاك و چه در وطن سالى پربارتر، آسوده تر، شادتر و آزاد تر باشد.

  نوروز پيشاپيش بر همگان فرخنده و خجسته باد

  تقديم به ايران

  شادباشا شاد بادا میهنم * باغ پر گوهرم، مهر و مه، كيش و زرم * جانجانان، ابر و باران، همه انديشه و هر سازم و هر رازم وعشق بودنم * نوروز تو را شادان باد، نوروز بر تو آبادان باد، همه ما چه ز نزديك و چه از دور عشق تو بر سرداريم، همگى دست به نوشتار و چه بر ساز و چه ابزار تو را دل دادیم، همه در ره آزادى تو ما تو را سوی رهايى داريم * ما در این سال نکو، دست به دست یک دل و همراه تو را میسازیم * مام من ايرانم، ای همه نور و وفا، نوروزى مرا شادان باد كه تو آبادى و من آزادان

  آرش.گ.ا.شیایی میترایی – ۱۳۹۲

  دور از خاک

 • سیامک

  از بس این تبریک عمیق را خواندم ان را از بر شدم. خیلی مرسی