کاریکاتوریست ناجور

DSC_7499

کاریکاتوریست، نقاش، گرافیست و طراح روی جلد معروف اسلواک، Dušan Polakovič نزدیک به 40 سال است که در رسانه ها، گالری ها و مسابقات هنری نامی آشنا است. در دنیایی خیلی تخیلی کاریکاتور هایش، رابطه سالم و زیبایی بین مردان و زنان وجود ندارد. معمولاً مردان در حضور زنان، کوچکتر، بچه گانه تر و از نظر جنسی محتاج تر تصویر شده اند. تصور او از زنان نیز زیاد مثبت نیست و به نظر می رسد از طریق جذابیت جنسی شان، مردان همیشه مشتاق را اسیر خود ساخته اند.

nudaplaz08476_Polakovič DušanNa_prechadzke_technika_olej_70x50cmDomina_technika_acryl_50x40cm

65ba95f6a5f616e37aa2b2f7c77b4cd2-699x6942251bd95e945f3edf0004e4f3901fc62-529x699

 

 

http://www.dusanpolakovic.sk/

https://web.telegram.org/#/im?p=@marderoozmedia

More from مرد روز

حالت های عشق‌ورزی جالب

 خیلی وقت است که سکس دیگر برای تولید مثل نیست. این هم...
بیشتر بخوان
 • نادا

  اسلواک نه لهستانی

 • شمس

  یه چیزی که در مورد سایت شما متوجه شدم اینه که به نظر میاد پشت مجموعه شما یه جور نگاه زن محورانه و فمینیستی وجود داره، خیلی به نظر میرسه علاقه مندید مرد رو پایین تر از نظر جسمی و روحی و وابسطه به زن نشون بدید و البته تو کارتونم مهارت دارید. به نظرم این سایت یه نحوه نگاه و نگرش رو داره تبلیغ میکنه که ماورای اون فیمینیست دیده میشه.

  • marderooz

   شمس عزیز بدون تردید ما فمینیست هستیم به این تعبیر ساده که می خواهیم خواهران و مادران و دختران و همسران و دوستان مونث جامعه ما به اندازه هر انسان دیگری حق زندگی و کار و تصمیم و ابراز وجود داشته باشند.

   به هر حال در باره مسائل اجتماعی نوشتن و بها دادن به دغدغه های پیرامون جنسیت و … کمی نامشخص است و شاهد آن کامنت های خوانندگان عزیز است. ما به دفعات متهم به ضد زن بودن و ضد مرد بودن شدیم. ما این واکنش ها را طبیعی می دانیم و شاید به دلیل تنوع نظرات بعضی از انها نظیر کارتون های این مقاله کمی مرزهایش مغشوش است. شمس عزیز امیدواریم لغزش های ناگزیر ما را نادیده بگیرید. قرار ما دوستی و مهربانی و اشتی و بهترین ها برای همه است.

   • ممد

    خوبه که همونطور که دوست داری زنان و خواهران و مادرانتون کارو تصمیم و زندگی داشته باشن مسئولیت زندگی و جامعه رو هم متوجه اونها بدونید!

 • marderooz

  نادای عزیز مرسی. تصحیح شد.

 • یاور

  خب این کاریکاتوریست هم نظر مرا تأیید می کند که در طبیعت جنس نر، همواره بازیچه است و باید خودش را گول بزند!