مردان پولدار طرفدار سینه های کوچکتر هستند

breast-facts-10

در طی نیم قرن اخیر، کشف راز دلبستگی مردان نسبت به سینه زنان، همراه با سایر کنجکاوی های بشر افزایش یافته است. ما می دانیم که میانگین وزن سینه زنان یک کیلو است. بیش از 60 درصد زنان، سینه های چپ بزرگتری دارند. اما در ضمن از شایعات مشهور ولی تایید نشده هم خبر داریم، مثلاً اینکه، زُل زدن به سینه زنان به مدت 10 دقیقه، 5 سال به طول عمر مردان می افزاید یا اینکه زنان انگلیس بزرگترین سینه ها را دارند و … اما تحقیقات علمی:

مردان پولدار طرفدار سینه های کوچکتر هستند

به نقل از نشریه Psychology Today و بر اساس تحقیقات دو روانشناس، میزان درآمد مردان رابطه مستقیم با سلیقه شان در باره  اندازه سینه زنان دارد. مردانی که درآمد بیشتر دارند ترجیح شان سینه کوچکتر است و مردانی که از امنیت اقتصادی برخوردار نیستند سینه های بزرگ، توجه شان را بیشتر جلب می کند. تفسیر منطقی می تواند این باشد که سینه درشت در دوره های باستانی ترِ تمدن بشری، نشانه دسترسی به منابع غذایی بیشتر بود. در ضمن، برای مردانی که حدس می زدند شاید در تهیه غذا موفق نباشند سینه درشت زنان، در حکم  تضمینی بود که باعث رفع نگرانیِ تغذیه فرزندان شان می شد.

مردانی که رفتار مناسبی با زنان ندارند ترجیح شان، سینه های درشت است

مردانی که حس خوبی نسبت به زنان ندارند و آنها را مایه دردسر و عامل مشکلات و ناراحتی های خودشان می دانند در این تحقیق بروز داده اند که توجه شان معطوف زنانی است که سینه های بزرگ دارند. در این تحقیق، 371 مرد انگلیسی 18 – 68 ساله با 5 نوع  مختلف اندازه فیزیکی زنان روبرو شده بودند و از آنها خواسته شده که تمایل خودشان را نسبت به اندازه پستان زنان ثبت کنند.

محققین در همان حین، جدولی از رفتارهای مختلف از جمله نگاه منفی به زنان را نیز در برابر این گروه قرار دادند تا احساس خودشان نسبت به زنان را بیان کنند. اکثریت مردانی که سینه های بزرگتر را جذابتر یافته اند از  جمله مردانی بودند که احساس خوبی نسبت به زنان نداشتند.

بخش اول

https://web.telegram.org/#/im?p=@marderoozmedia

More from مهرانگیز پاشا

هنرپیشگانی که هیکل شان را برای نقشی در فیلم کاملاً تغییر دادند

5 هنرپیشه که برای ایفای نقش در فیلم، هیکل خود را با...
بیشتر بخوان
 • marderooz

  ذکر این نکته ضروری است که در تمام زمینه های ممکن هر روزه تحقیقات مشابه در ظرفیت های کوتاه و
  قابل اجرا صورت می پذیرد. ترکیب انواع متفاوت ازمایشات بعداً توسط نوع
  دیگری از محققین که کارشان بررسی و جمع بندی است استفاده می شود. نیت
  روزنامه نگارانه ما رسیدن به یک جواب مشخص و صد درصد نیست. مهم می تواند
  این باشد که با گوشه هایی از دغدغه های اجتماعی معاصر آشنا شویم.

 • قلم‌دار

  اینا همش در اهمیت ابعاد سینست هاااااا شوخی نگیرید !!!!!

 • سیفتال

  منظور از سینه همان پستان است؟ انگار این‌ها دو بخش متفاوت از بدن هستند!

 • سما

  منظورتون از سینه پستان هست ؟
  چون فکر نکنم قفسه سینه برای کسی جذابیت داشته باشد پس لطفا اصلاح کنید

 • مازیار

  واقعا با این تحقیقات کم اینها فاقد مهتوی و سندیت هستند!

  • tannaz tavassoli

   اول املای محتوا رو یاد بگیرید بعد کامنت بگذارید.

   • ریدی تو حالش

    خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • ایمان!

  کلا هرکی سینه دوست دارد عن است!؟!؟

  • بهروز

   سینه نه و پستان..
   بعد پستان که خوبه :)))))))))))

 • مسیح

  اولا که اساس این تحقیق در انگلستان بوده که این میتونه در کشورهای دیگر با فرهنگ های دیگر و رشد روانی دیگر متفاوت باشد….دوما میشه اینطور تلقی کرد که مردان خشن تر از نظر جنسی تشنه از مردانی هستند که فرق زیادی برایشان نمی کند که حالا زنی برای سکس باشد یا نباشد چون همیشه در دسترس شان هست وسایز سینه زیاد مهم نمی باشد …و معمولا فقیرترین مردم خشن ترین هم هستند …و ثروتمندان به لطافت و ظرافت بیشتری اهمیت میدهند تا اینکه بیشتر مسائل جنسی بیشتری زیرا آنها در پی بدست آوردن هستند تا بیشتر به اهمیت رفع تشنگی شو خستگی شهوت …ولی این هم بسیار بسیار نسبی ست و باز بستگی به فرهنگ و اخلاق اجتماعی هر اقلیم دارد…اگر از دوره های باستانی به این نگاه کنیم ، این به شرطی است که فزضیه ی یونگ رو پذیرفته باشیم که من خودم هنوز با آن درگیرم

 • سهیل

  خیلی علمی بود واقعا خسته نباشید!!!!…

  هر روز علمی تر از دیروز…. یعنی خیلی سخت نیستا شما یه دو دوتا چهار تا بکنی عمق بلاهت و تناقض این یادداشت مشخص میشه. از یه طرف داره میگه زن ها رو به روز بیشتر دنبال سینه بزرگ کردن هستن از اون طرف میگه پولدارا و مردهای باشخصیت طرفدار سینه کوچیک هستن. لابد زن ها به خاطر مردهای فقیر و بدرفتار میرن زیر تیغ جراحی.

 • مینا

  آیا نوازش و تحریک سینه توسط خود شخص یا پارتنر باعث بزرگ شدن سینه میشود یا خیر؟
  لطفا پاسخ علمی بدین و طبق شایعات و اینا جواب ندین
  سپاس

  • marderooz

   متاسفانه نمی دانیم. ببخشید

 • ناشناس

  مرد روز؛ صبر، حوصله و بردباریتو تحسین میکنم بخاطر اینکه برا این صفحه این همه زحمت میکشی مطالب علمی و نتایج پژوهشهای فوق العاده ارزشمند رو منتقل میکنی اما من بی سواد نیومدم دوتا تئوری بخونم بلکه اینا رو بهتر بفهمم شایدم ای کیوم پایینه نمیدونم خداییش خدا بیشتر از اینا صبرت بده…با علاقه مطالبت رو دنبال میکنم خدا قوت