زنان و مردان امروزی چگونه فکر می کنند؟

what_do_women_want_472695

با وجود تفاوت های زیادی که میان فرهنگ و جامعه ایران با کشورهایی غربی وجود دارد، از میان چند صد سوالی که از شرکت کنندگان این سنجش پرسیده شده بود، بخشی از سوال ها که شاید برای یک ایرانی ملموس تر باشند را گرداوری کردیم. بعضی از این نتایج قابل پیش بینی اند، بعضی شگفت انگیز، و بعضی هم جالب و خنده دار.

زیبایی

به نظر شما آقایان و خانم ها چه زمانی زیبایی خود را از دست می دهند؟ حدود چهل درصد آقایان معتقدند خانم ها تا سن چهل سالگی زیبا و جذاب هستند. در سوی دیگر نزدیک به یک سوم خانم های شرکت کننده معتقد هستند آقایان تنها تا سی سالگی جذاب باقی می مانند، در حالیکه حدود بیست درصد دیگر معتقدند آقایان هیچ وقت جذابیت خود را از دست نمی دهند.

اقتصاد

اگر همیشه برای شما این سوال بوده که پول شام را چه کسی باید حساب کند، خانم ها و آقایان تقریبا در این مورد با هم نظر هستند؛ بیش از نیمی از آنها معتقدند که هر فرد باید سهم خودش را بدهد و باقیمانده نیز فکر می کنند این وظیفه ی آقایان است.

خانواده داری، داشتن همسری خوشتیپ، و زندگی کاری موفق برای اکثر خانم ها به عنوان ارزش های یک زن مطرح هستند. در آن سو آقایان نیز برای خانواده و کار ارزش زیادی قائل اند، ولی داشتن همسری زیبا از اهمیت کمتری برای آنها برخوردار است.

در جواب این سوال که آیا اگر معشوقه تان چاق شود، از او جدا می شوید، نزدیک به هفتاد درصد خانم ها جواب مثبت دادند، در صورتی که تنها نیمی از آقایان حاضر به جدا شدن از شریک خود در صورت چاق شدن آنها بودند.

دروغ

بیش از نیمی از خانم ها و آقایان برای پیشگیری از به وجود آمدن دعوا و مجادله، به زوج خود دروغ های کوچک و یا به اصطلاح مصلحتی می گویند. با این وجود، وفاداری برای زنان و مردان، خصلتی مهم برای انتخاب شریک و همسر آینده در نظر گرفته می شود. نزدیک به هفتاد درصد از خانم ها و آقایان متاهل، به همسر خود خیانت نمی .کنند، حتی اگر موقعیت اش فراهم باشد.

سکس

به نظر می رسد ارگاسم خانم ها برای آقایان دغدغه ی بزرگی است، چون بیش از نود درصد آقایان برای ارضا شدن شریک جنسی شان اهمیت زیادی قائل اند. اگر شریک جنسی مردی تظاهر به ارضا شدن بکند بیشتر از هر چیز، از اینکه نتواسته اند شریک خود را ارضا کنند دلخور می شوند و نزدیک به یک چهارم شان همیشه تظاهر به ارضا شدن می کنند.

حدود هفتاد درصد آقایان برای لذت بردن پورن نگاه می کنند، در حالی که تنها سی درصد از خانم ها از دیدن پورن لذت می برند.  

مردان و قرص ضدحاملگی

اگر روزی فرا برسد که قرص های ضد حاملگی برای آقایان به بازار عرضه شود، هفتاد درصد آنها حاضرند از این قرص ها استفاده کنند، ولی از طرفی دیگر نیمی از خانم ها اعتمادی به این قرص ها ندارند

وبلاگ بهزاد فرضی پور

http://ca.askmen.com/specials/2012_great_male_survey/

http://ca.askmen.com/specials/2012_great_female_survey/

FreeDigitalPhotos.net

.

More from بهزاد فرضی پور
سلیقه مردان و زنان امروزی
با وجود تفاوت های زیادی که میان فرهنگ و جامعه ایران با...
Read More