سکس ما شده وظیفه

سلام. سه سال است ازدواج کردم. هر دو کارمند هستیم. زندگی با همه سختی ها و البته به کمک همیشگی والدین مان می گذرد. فکر بچه دار شدن را تا وقتی که اوضاع بدتر می شود کنار گذاشته ایم.

من و همسرم میل جنسی مشابهی داریم و کمابیش از هم راضی هستیم ولی هر دوی مان حس می کنیم که به شدت از انگیزه های جنسی ما نسبت به هم کم می شود. همه چیز تکراری شده و تقریبا همیشه به یک حالت و ظرف ۴ دقیقه کارمان به انتها می رسد. مشکل ما چیست؟


محسن عزیز

اولا که قدر همان سکس ۴ دقیقه ایی همیشه در دسترس را بدانید چون خود آن هم هم عالی، سالم و طبیعی است.

ولی برای علاقه جنسی بیشتر، مقدمتا باید با هم رفیق تر شوید. شما شریک جنسی همدیگر هستید و این یعنی در خصوصی ترین لحظات فردی، لخت و بدون نقاب های که زندگی برای تان درست می کند در برابر هم قرار گرفتید. این سطح از صمیمیت و رفاقت در هیچ نوع رابطه عاطفی نیست.

به همدیگر فرصت دهید از خیالات جنسی تان از دوره بلوغ تاکنون حرف بزنید. بخصوص زمانی که سکس در دسترس تان نبود و بدن تان می خواست و به خودتان و خیالت خود پناه می بردید.


۱- از هم بپرسید بهترین و جذاب ترین تصویری که از هم دارید چیست؟ مثلا آیا دوست داری او هر از چند گاهی مدل موی سرش را به پسند تو تغییر دهد؟

۲- آیا از بدن همدیگر در حالتی که هست راضی هستید؟ آیا شکمت در طی این سالها برآمده شده و اضافه وزن پیدا کردی؟ او چطور

۳- آیا به لباس و نظافت و استراحت کافی قبل از سکس توجه می کنید؟ آیا در طی روز به بهانه های کوچک به زیبایی و لطافت و مهربانی همدیگر اشاره می کنید؟

۴- آیا شوخی و بازی به رختخواب تان راه یافته؟ آیا خواسته اید مثلا در نقش دیگری جز کارمند در رختخواب برای هم ظاهر شوید؟

۶- آیا هر دوی تان می دانید که تنها راه به اوج رسیدن فقط آمیزش معمولی نیست و بدن هر دوی تان به دهها شیوه مختلف می تواند به اوج برسد؟

۷- آیا به دخول از پشت یا استفاده از دهان همدیگر برای تحریک و حتی ارگاسم، توجه کرده اید؟

۸- آیا می دانی اغلب زنان با تماس، نوازش و لمس آلت جنسی شان و بخصوص کلیتوریس به اوج می رسند؟

بروید تا دیر نشده همدیگر را از نظر جنسی کشف کنید.Image source

https://www.wikihow.com/Get-Your-Partner-to-Be-More-Interested-in-Sex#/Image:Get-Your-Partner-to-Be-More-Interested-in-Sex-Step-8-Version-2.jpg


Written By
More from بهمن
مردی وارد زندگیم شده که متاهله
من یه دختر 28 ساله هستم که مدتیه مردی وارد زندگیم شده...
Read More