معشوقه‌ام را لو دادم

سلام. من یک زن مجرد هستم که نزدیک به ۵ ماه با یک مرد متاهل رابطه داشتم. او از اول هیچ دروغی نگفت و هیچ وعده ایی هم نداد. او گفت که همیشه رابطه بیرون از زناشویی اش داشته حتی در دوران اولیه ازدواجش…

هر موقع که فرصتی می شد از رابطه های دیگری که داشت حرف میزد. او مرد بسیار جذابی است و خودش و همسرش هر دو کار می کنند و زندگی خیلی خوبی دارند. انها دو فرزند پسر و دختر هم دارند.

من می توانستم حدس بزنم که بعد از من هم رابطه خواهد داشت و اشتباه نکردم چون خیلی راحت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد رابطه ما ادامه داشته باشد.

من حالم خوب نبود و در یک تصمیم سرآسیمه به ایمیلی که از محل کار همسرش داشتم رجوع کردم و از او خواستم که با من تماس بگیرد. من در باره رابطه خودمان با ذکر جزئیاتی از محل قرارهای مان و حتی اطلاعاتی که از زندگی شخصی و زناشویی اش داشتم را گفتم. چندین رابطه دیگرش را هم که خیلی راحت و بدون لاپوشانی به من گفته بود را هم شرح دادم.

من ولی الان احساس پشیمانی می کنم و از همه بیشتر نگران از هم پاشی زندگی دو کودک خانواده شون هستم. ایا کار درستی کردم؟ چه کاری از من ساخته است.

مرضیه عزیز

اولین و بهترین کاری که الان می توانی بکنی این است که سعی کنی دیگر با یک مرد متاهل رابطه نداشته باشی حتی اگر جذابترین و بهترین مرد دنیا باشد.

دوم اینکه به هر حال این حق همسر او است هر تصمیمی که خودش تشخیص می دهد را بگیرد و امیدوار باشی که به نفع آن زن و فرزندانش باشد.

به هر حال آن مرد خودش را وارد محوطه ریسک و ضرری قرار داده بود که این نوع اعمال طبیعتا ایجاد خواهد کرد.

سوم اینکه لطفا صد در صد پرونده این ماجرا را برای خودت ببند و خودت را کاملا و برای همیشه از زندگی آن خانواده دور کن.

Written By
More from بهمن

برادرم می‌خواهد از روی دلسوزی با دختری تنها و یتیم ازدواج کند

[caption id="attachment_79303" align="aligncenter" width="480"] اثر sept commercial @septdoigt[/caption] برادرم احتمالا از روی...
بیشتر بخوان