شریک زندگی‌ام عالیه اما موقع سکس باید از قبل آماده بشه

هفت ماه از زندگی مشترک ما می گذره و همه چی توی زندگی مون خوب پیش میره. مرد مهربونیه و همدیگه رو خیلی دوست داریم.

اون با هیچ زنی قبلا رابطه نداشت. ما توی همون هفته اول متوجه شدیم که موقع سکس نمی تونه خودش رو نگه داره. اصلا به لخت شدن من هم نمی رسید و می اومد.

خوشبختانه رفت دکتر و دکتر برای وایگرا تجویز کرد. از اون موقع سکس مون کامل انجام میشه ولی مشکل من این است که یکدفعه نمی تونم از ش بخوام یا دستش رو بگیرم ببرم اتاق خواب.

ما نمی تونیم بدون برنامه و یهویی سکس داشته باشیم. به نظر اتفاق مهمی نیست ولی حس می کنم که روی کنترل یا کاهش جنسی من موثره. ایا باید از آینده بترسم؟ آیا باید نگران زناشویی مون باشیم؟

نگران زناشویی عزیز


بخشی از زودارضایی مردان به خاطر میل جنسی شدید به زنی است که قرار است با وی همبستر شوند.
یادمان باشد که بخش بزرگی از حس جنسی در مغز اتفاق می افتد.

مرد زندگی تو هم جوان است و هم تجربه قبلی نداشته است. خودت گفتی دوستت دارد و حتما میل جنسی اش به تو زیاد است. پس بعید نیست که در ذهنش مدام در حالت تحریک شده است و شاید برای همین وقتی همبستر می شوید خیلی سریع به نقطه پایان می رسد.

خوشبختانه تجویز پزشکی خوبی نصیبش شده و می تواند به مرور و با همراهی تو در تجربه بیاموزد که خودش را بیشتر نگه دارد. نقش تو هم خیلی مهم است. صبوری اولیه تو در افزایش اعتمادش باعث می شود زودتر از آنکه فکر کنی همه چیز عادی می شود.

در ضمن یادت باشد که کارها و مشکلات روزمره و بعدها بچه ها و هزاران مسئله دیگر به زوجها اجازه نمی دهد هر لحظه که خواستند به میل جنسی شان جواب دهند.

نگران نباش و روی توانایی و اعتماد جنسی شریک زندگی ات بیشتر توجه کن. نگذار احساس شرم یا خجالت بکند. مطمئن باشید طبیعی است. وایگرا هم که همیشه هست.

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2021/apr/28/my-boyfriend-needs-viagra-the-lack-of-spontaneity-is-killing-my-sex-drive

Written By
More from بهمن
چرا بعضی مردان دنبال زنان جوانتر هستند
مردان از میانسالی به بعد، تستوسترون  کمتری در بدن شان ایجاد می...
Read More