چرا کیر را آلت مینامند و کُس را شرمگاه؟

یکی از مسائل مهم بشریت، از دیرباز تا امروز «کُس» بوده است. موضوعی که بخش مهمی از بار اقتصادی جهان را به دوش می کشد.

تجارت و صنعت سکس بزرگترین بازدیدکننده اینترنتی را دارا است و عمل های زیبایی کُس، جیب جراحان زیبایی را پُر می کند آنقدر که کار به ساخت «بکارت یکبار مصرف» توسط چین هم کشیده است.

موسسه ازدواج در بسیاری از نقاط سیاره ما، هنوز با انگیزه سکس همچنان فراگیر است چون دست نخورده بودن کُس و زیبایی صاحبش، می‌تواند این معامله را سودبخش تر بکند.

 اما برخورد با کُس، به اندازه ی ماهیتش، لطیف نیست! در بسیاری از مناطق جهان هنوز ناآگاهانه ختنه می شود. همین کُس ِ ناز ِ نرم، بعضا به خاطر قتل ناموسی صاحبش را به کشتن می دهد.

چرا این کوچولوی دوست داشتنی که به لطف ما صاحب چندین نام مستعار هم شده صاحب کتابی برای خودش نباشد؟ آن هم وقتی که هرچقدر انکارش کنیم از همه جای تاریخ، اقتصاد، فرهنگ و هویت جامعه بیرون میزند و راهش را به زندگی باز می‌کند. 

خوشبختانه این کتاب وجود دارد! آن هم وقتی که بشریت مثل همیشه از شرح کُس عاجر مانده. ایریس و روس، مولفان این پروژه مصور، از کس‌های مختلف عکاسی کردند تا کلیشه های رایج درباره کُس زیبا را در سیاره زمین را بشکنند.

آیا  کُس هر زن باید همان زیبایی را داشته باشد که دنیای پورن تبلیغ می کند؟ قرینه نبودن و لبه داشتن و تیرگی و نسبی اش در مقایسه با دیگر جاهای بدن طبیعی است یا نه؟ سوالاتی که این کتاب بی کلام به خوبی جواب می دهد، فروش بالایی کرده و چندین بار تجدید چاپ شده است 

این نوشته شاید نتواند به قدر کتاب حاوی تصاویر صدها  کُس از سرتاسر جهان، حق مطلب را بیان کند، اما تلاشی است برای تشویق زنان برای دوست داشتن این عضو بدن که به نادرست شرمگاه خطابش کرده اند.

چه چیزی در کُس برای شرمگین بودن وجود دارد؟ چرا کیر را آلت مینامند و کُس را شرمگاه؟ شاید همیشه می خواهند از مردان فاعل بسازد و از زنان مفعولینی خجلت زده؟ خلاصه اینکه خانم ها، کُس ِ زیبا و ناز خود را، در هر شکل و فرم با کُس بازیگران فیلم های پورن مقایسه نکنید. کُس شما در هر شکل و فرمی لایق بوسیده شدن، لیسیده شدن و نوازش است.

 کُس را، به جای ناز، ناناز، بیکینی، گُل، اضافه و شرمگاه، کُس بنامید که نام اصیل آن است. این نام یک زمانی بار معنایی منفی هم نداشته، مثل سر و چشم و گوش بوده ولی به مرور زمان تبدیل به شرمگاه شده است.کتاب گربه – ناگفته های آلت جنسی زنانه Het Poezenboek

نام نويسندگان کتاب Iris Uncles – Roos Neeter:

https://hetpoezenboek.nl/ لینک خرید کتاب

More from ابر صورتی
ما دخترهای دهه شصتی و آموزش جنسی عجیب و غریبی که داشتیم
من و بیشتر دخترای دهه شصتی، اطلاعات پیرامون سکس رو از پچ...
Read More