هفت نوع آدم مجرد

۱- مجرد عزادار

شانس آورده بودید و درون یک رابطه عاشقانه زیبا، واقعا حال و روزتان خوب بود. وقتی به پایان رسید می توانید حدس بزنید که سالها غم از دست دادن این رابطه، سایه اش بر روی شخصیت تان می ماند.

۲- مجرد آشکار

قدم میزنید به یادتان می اید مجردید. غذا می خورید، می خوابید، مهمانی می روید، لباس می خرید و تقریبا هر کار و تصمیمی فقط یادآور این واقعیت است که مجرد هستید.

کاملا امیدتان را از داشتن رابطه و یافتن یار از دست داده اید. حتی اصلا نمی خواهید حتی در باره آن فکر کنید. تا مادامیکه از این حس مجردی اجباری بیرون نیایید به نظر می رسد اصلا هویت فردی یا شخصیتی مستقل ندارید. انگار آدمی هستید که صورتش و قیافه فردی اش، پاک شده است.

۳ – مجرد ابدی

این نوع مجردها انگار به دنیا آمدند که مجرد باشند. دوستان خوبی دارند. کار و زندگی شان ردیف است. نقشه و برنامه های جالبی دارند که زندگی شان را هیجان انگیز ساخته است. همینطوری دارند از زندگی لذت می برند. اهل سفر یا انواع عادت های سرگرم کننده هستند.

۴ – مجرد موقت

تازه وارد دنیای مجردی شده اید. خوشحالید که می توانید از مزایای مجردی لذت ببرید. قبلا هم در این وضعیت بوده اید و مسیر و حس هایش هم برای تان اشنا است. مجردی موقت برای تان جالب است چون می دانید دوره کوتاهی در این حالت خواهید بود پس هر لحظه اش را خرج می کنید.

۵ – مجرد مشغول

سر از پا نمی شناسید. دنیای ارتباطات و همه وسایل تماس و اشنای و دوستیابی را در اختیارت قرار داده و دارید تخت گاز از موهبت مجرد بودن استفاده می کنید. توی ذهن تان شاید فکر می کنید که بله یک روز من هم ممکن است مجردی ام تمام شود پس زنده باد اکنون.

۶- مجرد منتظر

یک انسان کامل و دقیق که رابطه با انسان دیگر برایش جدی و مهم است. مجردی که با حوصله و با صرف وقت و انرزی دنبال فردی است که بتواند روی زندگی زناشویی با وی مطمئن باشد. مدام و کنجکاوانه وارد هر نوع رابطه ممکن می شود تا « او» را پیدا کند.

۷- مجرد مردد

فردی که عملا مجرد نیست و یک فرد در زندگی اش وجود دارد ولی رابطه ایی عملا وجود ندارد. فرد دیگر شاید دوست دختر سابق یا همسر سابق یا فردی دیگر است که فقط یواشکی دوستش دارد و …

https://www.shemazing.net/the-7-different-types-of-single-people/

image source

https://www.todayonline.com/

More from ماهان طباطبایی

ماجرای پایان یافتن یک عشق

دوست دخترم شبنم و من بعد از دو سال زیر یک سقف زندگی...
بیشتر بخوان