راه درست ابراز علاقه چیه، ۱۹ ساله ام. چند سال صبر کنم یا؟

من جوان ۱۹ ساله ای هستم که برای اولین بار به دختری که چندین ماه بود زیر نظر داشتم ابراز علاقه کردم. ولی ایشان با نهایت ضربه این علاقه را رد و سرکوب کرد. من هم از آن مدت سرخورده شدم و حس میکنم علاقه فعلی من عشق نیست و هوس هست.

به نظر شما راه درست ابراز علاقه دراین شرایط چیست. بهترین راه چیه، صبر کنم چندین سال بزرگتر بشم یا از الان اقدام کنم. یک اقرار هم دارم. من قبلا ۲ بار رابطه جنسی داشتم، البته نه از نوع دوستی و عاطفی بلکه با فاحشه همبستر شدم. شاید هم چون بچه شهرستانی هستم یه کم دخترا قبولم ندارند.

اسماعیل عزیز

با اولین نه شنیدن سرخورده نشو. اسم این اتفاقی که حرفش را زدی، سرکوب و سرخوردگی نیست. تو از میان این همه دختر از یکی خوشت اومد. ‌فکر نمی کنی طبیعی باشد که طرف مقابل هم حق انتخاب خودش را بروز دهد؟

اصلا دلسرد نشو و به تلاشت برای ابراز توجه و علاقه به فرد دیگر ادامه بده. در این سن خیلی کار عاقلانه ایی می کنی که دنبال ازدواج نیستی. توجه ات را روی دخترهایی بگذار که مثل خودت دنبال دوستی اند.

لطفا از همین اول، یکبار برای همیشه دست از بهانه های پول ندارم و خوشتیپ نیستم و شهرستانی هستم و … بردار.

تو یک انسان بی نظیر هستی مثل هر انسان دیگر که حداقل در چند کهکشان اطراف، نمونه اش یافت نمی شود.

به خودت برس. تمیز و حتی شده در ساده ترین وضعیت ممکن، شیک بپوش. همیشه بهترین خودت باش و منتظر فرصت…

خودت را گشنه و تشنه جنسی نگه ندار. چون در فتار و حرکاتت با جنس مخالف، خودش را به طور نامطبوعی بروز می دهد. خودارضایی اصلا اشکال ندارد اگر بیشتر از دو بار در هفته نباشد.

لطفا با روسپی ها همخوابگی نکن. هم جوانمردانه نیست هم سلامتت رو به شدت به خطر می اندازد. بیماری های ساده جنسی و مسری ترین شان یعنی زگیل تناسلی واقعا تحقیر کننده و اذیت کننده هستند. این بیماری را حتی نمی شود با کاندوم هم مهار کرد. سالهای طولانی از آن رنج خواهی برد.

این گوی و این میدان

Written By
More from بهمن
دلبری و تمرین عشق شهسوارانه
سنگ صبور جان. من پسر 27 ساله بسیار معمولی هستم که عادی بودن از سر و...
Read More