عشق یکطرفه عاقبت ندارد

سلام. حدود ۲ سال پیش به دختری دل بستم. از همان اول هیچ نشانه و علاقه ایی نشان نداد ولی من با هر روشی که به عقلم می رسید فرصت دیدن و ملاقات را از او گرفتم. دوبار همدیگر را دیدیم. روی هم شاید ۵ ساعت…

جلسه اول گفت اجازه بده فکر کنم ولی به دفعه دوم که رسید گفت که به درد هم نمی خوریم و خیلی با هم فرق داریم.

من هم بعد از اصرارهای فراوان متاسفانه نتونستم نظرش رو نسبت به خودم تغییر بدم. بعد از ۱۶ ماه زجر کشیدن و فراموش کردن، دوباره به طور تصادفی او را دیدم. دوباره عاشقش شدم. دوباره مردم و زنده شدم. واقعا خیلی دوست داشتنیه. چکار کنم؟

کاوه عزیز

از همان اول انگار فهمیدی که این عشق واقعا یکطرفه بوده است. ادامه علاقه ات به او  اصلا بد یا غیرطبیعی نیست ولی عشق یکطرفه عاقبت ندارد…

بزرگترین ضربه عشق یکطرفه احساس بازنده بودن و خواستنی نبودن است. اتفاقی که هر انسان با هر قدرت، شخصیت و تجربه را می تواند ویران کند.

لطفا دست از هر اما و اگری بکش. قرار نیست معجزه ایی اتفاق بیفتد. از او عبور کن. دو بار با تو روبرو شده است و اگر جرقه ایی از کنجکاوی و یا علاقه به تو جود داشت حتما دیدارتان تکرار می شد.

بپذیر که خیلی چیزها در زندگی خواهی خواست که قابل دستیابی نیست. تشخیص و درک این واقعیت، واقعا در قدم های بعدی زندگی به نفعت خواهد بود.

یک نفر اگر ما را خواستنی نیافت باعث شکستن غرور ما نمی شود. پافشاری و التماس برای ادامه یک رابطه یکطرفه، ذلیل کننده خواهد بود.

Written By
More from بهمن
باکره نباشی آدامس جویده شده هستی
سنگ صبور خان سلام وقتی زن های متاهلی را میبینم که زندگی...
Read More