پولدار بودن، مصونیتی برای خیانت و طلاق نیست

با عرض سلام و خسته نباشید. پسری هستم ۲۹ ساله که با پدر و مادرم زندگی می کنم. درآمد کارمندی دارم و متاسفانه با این وضعیت توان ازدواج ندارم. دختران هم به امثال من محل نمی گذارند. رابطه جنسی داشته ام و علاقه زیادی به سکس دارم ولی ۳ مشکل دارم:

۱- برای انجام سکس از لحاظ مکانی دچار مشکل هستم

۲- وضعیت مالی که دارم اجازه نمیدهد اهل بریز و بپاش باشم و بتوانم خرج زیادی انجام بدهم. مردان همسن من که از خانواده پولدار هستند شانس ازدواج شان حتمی است ولی من نه…

۳- به خاطر ترسی که از نه شنیدن دارم و کم رویی، شرایطی به وجود آمده که ارتباط برقرار کردن اولیه یا به اصطلاح مخ زدن برایم کار سختی باشد.
 

ابراهیم عزیز

تاسف انگیز بودن ماجرا به این است که قصد آشنایی واقعی با دختری مثل خودت را نداری و شهامت رک بودن را هم نداری که بروی جلو و بگویی که شرایطت چیست و چه می خواهی برای همین خودت را ناگزیر می بینی که مخ زنی کنی …

ِمخ زنی عملا یعنی دروغ و وعده و بلوف برای جلب توجه … ضمن آنکه حتی وسایل لازم برای مرحله بعد از مخ زنی یعنی صرف هزینه و یافتن محلی که با هم باشید را هم نداری…

ابراهیم عزیز شکی نیست که تغییرات و بحران در کشور، وضعیت رابطه ها و آشنایی ها در جامعه ایران را  بغرنج کرده است ولی این اتفاق فقط برای خانواده هایی که دارای پسرهای مثل تو دارند نیافتاده است. دختران زیادی هم هستند که به مشکلات و وضعیت مشابه تو گرفتارند.

واقعا از خودت بپرس چرا جذب زنانی می شوی که برای آشنایی اولیه باید برای شان بریز و بپاش کنی؟ این همه زن و مرد جوان در دانشگاه ها و محیط کار، خیابان، محیط های فرهنگی و تفریحی یا حتی مهمانی ها با هم آشنا می شوند همه شان وضع شان از تو بهتر است؟

این همه دختر ایرانی که مثل خودت در خانواده و مرام و سنت مشابه تو و حتی قشر اقتصادی تو در این جامعه تربیت شده اند را چرا نمی بینی؟

چرا اینقدر به خاطر جوِ پول زده کشورت، مدام از بی پولی حرف می زنی. از هر کدام که بریز و بپاش خواست فرار کن و بدان که چندین برابر آنها، دختران زیبا و باشعور و با هویتی شبیه تو وجود دارند. بگذار دخترانی که با پول پرستی تربیت شده اند با مشابه خودشان بگردند.

حتما برای تو پیدا کردن یک رفیق و عزیز سخت تر است ولی به زحمت و صدها بار نه شنیدنش می ارزد تا آنکه ترا همانطوری که هستی می خواهد را پیدا کنی. یک لحظه هم کوتاه نیا.

با پول داشتن، از طلاق و خیانت و زندگی پر از توهین و تحقیر و سوظن، مصون نخواهی شد.

 

 

Photo by Lucas Ludwig on Unsplash

Written By
More from بهمن

نمی خواهم گریه کنم

خواهر جوانترِ همسرم، مبتلا به سرطان شده است و هر چند هنوز...
بیشتر بخوان