مرد رقاص مجالس زنانه: جلب توجه زنان آسان نیست

در بخش اول مقاله  به معرفی نظریات  مارک روزنفلد  رقاص مجالس زنانه پرداختیم. او سعی کرد بخشی از  خصوصیات و وضعیت مردان را برای زنان تشریح کند تا شانس ملاقات و آشنایی بین آنها افزایش یابد.

9911179024_1664e1a472_b

3 – جلب توجه زنان برای همه مردان آسان نیست

از همان اوائل نوجوانی، جامعه برای پسرانی که از خود مهارت برای رویارویی و گفتگو با دختران نشان دهند امتیاز و احترام قائل است. برعکس، دخترانی که توانایی همصحبتی و راحت بودن در کنار پسران را بروز می دادند توسط همسن و سالها و جامعه مورد مواخذه قرار می گرفتند و نوعی احساس شرم به آنها منتقل می کردند.

پسران در بزرگسالی نیز با شدتی بیشتر، مدام باید به دیگران نشان دهند که از مهارتِ معاشرت با دختران برخوردار هستند حتی اگر آمادگی اش را نداشته باشند.

مردان اگر خجول باشند این ریسک را تقبل نمی کنند که در بین دوستان از یک زن غریبه، تقاضای آشنایی و ملاقات بکنند. اگر شجاعت کافی داشته باشند قدم اول را برمی دارند ولی در اکثر موارد با جواب منفی روبرو می شنوند.

بعضی مردان به دلایلی فکر می کنند که در ایجاد آشنایی اولیه با زنان، مهارت چندانی ندارد. بعد به این تلقین می رسند که « انگار بویی از مردانگی نبرده اند و آدم بدبختی هستند»

شما خانم های محترم، دفعه بعد اگر شاهد مردی بودید که متوجه شدید از شما خوشش می آید ولی مردد است و ریسک نمی کند، با ارسال نشانه های مثبت، بر جرئت آنها بیفزائید.

4 – مردان، فکر زنان را نمی توانند بخوانند

در طی صدها هزار سال، محول ساختنِ مسئولیت تهیه غذا و شکار، باعث افزایش مهارت فیزیکی و قدرت جسمی مردان شد. اما زنان می بایست به مهارت های متنوع در زندگی اجتماعی تکیه کنند.

برای همین قدرت تشخیصِ نیت اطرافیان در زنان بیشتر رشد کرده است.موقع توضیح دادن مسلط تر هستند و … پس اگر دفعه بعد با مردی روبرو شدید که باید می فهمید شما هم به او توجه دارید ولی حرکتی از او صورت نمی گیرد زیاد ناراحت نشوید. اگر امکانش را دارید توجه بیشتر نشان دهید.

 

 

ادامه دارد

7 Secrets About Men Most Women Don’t Know

By  phto by Benicio Murray on Flickr

More from مرد روز

پدر بزرگ ها

[caption id="attachment_33122" align="aligncenter" width="851"] Mohammad Roodgoli Grandfather[/caption] [caption id="attachment_33121" align="aligncenter" width="850"] Mohammad...
بیشتر بخوان