رابطه لب زنان و میل جنسی

thicklip

لب ها یکی از قسمت های صورت زنان است که از دیرباز، رابطه مستقیم با جذابیت شان داشته است، اما تحقیقات یک دانشگاه اسکاتلندی آشکار ساخته است که بخشی از  لب بالایی که به صورت برجسته خود نمایی می کند نشان دهنده قابلیت جنسی و بویژه امکان ارگاسم شدن بیشتر زنان است.

درست زیر خط کمان وسط لب بالایی که آن را کمان الهه عشق ( Cupid’s bow)  می نامند یک برجستگی وجود دارد که آن را با عنوان Tubercle می شناسند.

3812094798_f15270c95b

در بررسی مورد نظر که در «فصلنامه داروهای جنسی» منتشر شده است  محققین از نزدیک به 300 زن جوان زیر 30  سال خواسته اند ضمن دقت بر فرم لب های شان  بگویند که از کدام نوع لب برخوردارند. در مرحله بعد، از فعالیت جنسی شان و شیوه و حالت و راحتی ارگاسم شان پرسیدند و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده پی بردند که زنانی که از Tubercle  برجستگی در میان لب بالا برخوردارند بیشتر از بقیه به ارگاسم می رسند.

جراحی زیبایی لب باعث افزایش اتفاق فوق در زنان نمی شود چون ویژگی فوق به صورت ارثی وجود دارد که مستقیما به سطح هورمون های زنانه ربط پیدا می کند.

 

http://www.scienceofrelationships.com/home/2013/1/30/pucker-up-what-womens-lips-say-about-their-orgasm.html

http://www.menshealth.com/sex-women/how-to-tell-if-shell-orgasm

http://www.nbcnews.com/id/26676622/ns/health-sexual_health/t/your-walk-may-reveal-more-you-think/#.V4caqrgrLIU

 

More from مرد روز

گوشه ایی از ایران قدیم

نقاش جنجالی و آوانگارد اوائل قرن بیستم مارسل دوشامپ همه حرفش این...
بیشتر بخوان
  • اسمان آبی

    اصولا لب یک عضو جنسی است. علامت و نشانه ای از مهبل زن است. یعنی جنس نر با دیدن ان بیاد مهبل می افتد بویزه اگر قرمز باشد که نشانه پر خونی مهبل و تحریک شدن ان است.از این لحاظ زنانی که دارای لب های بزرگ هستند می تواند نشانه ای از وجود لیبیدو بیشتر در آنها باشد. شهوانی تر هستند. همانگونه که بینی در مرد می تواند نشانه ای از آلت تناسلی او باشد.