مردان سکس بیشتر می خواهند، زنان سکس بهتر

مدتها صحبت از این بود که مردان مهربان و مودب، از شانس کمتری برای توجه زنان و شروع آشنایی خوردارند و مردان زرنگ و حراف، نظر بیشتری را به خود جلب می کنند. ولی تحقیقات جدید می گوید مردان مهربان و صادق، شانس ارتباط و جذابیت شان بیشتر است.

استـاد محمـد تجویـدی

بعضی وقت ها هر آنچه که قبلا فقط شایع بوده است نیز توسط یک گزارش علمی مورد تایید قرار می گیرد. برای مثال، نتایج به دست آمده از 6 تحقیق علمی بین المللی است که توسط دانشگاه های امریکا، استرالیا و سنگاپور به طور مشترک انجام شده است. بررسی که به دلایل به هم خوردن رابطه بین زوج ها پرداخته است.

به طور مثال در تحقیقی که در وال استریت ژورنال درج شده است به تمیز نبودن، بوی بدن بدن و خطر سرایت بیماری های جنسی به عنوان دلایل اولیه قطع رابطه اشاره شده است.

در همین بررسی آمده است که برای مردان، کم بودن میل جنسی طرف مقابل شان، نشانه ای از یک رابطه بی سرانجام است چون برای آنها تعداد دفعات سکس مهم است.

اما برای زنان، داشتن یک سکس بد، بهانه ای مهم برای قطع رابطه با طرف مقابل شان است. به تعبیر دیگر، مردان در یک رابطه، به فکر داشتن سکس هر چه بیشتر هستند و زنان به فکر دستیابی به سکس بهتر می باشند.

تحقیق فوق که در برگیرنده مصاحبه و سنجش بیش از 6500 نفر از 3 قاره مختلف بوده است توانسته به 3 دلیلی دست یابد که باعث به هم خوردن آشنایی های دوستانه اولیه و حتی جدی بین زنان و مردان می شود: مردان و زنان با هم به این نتیجه رسیدند که رابطه شان را قطع می کنند اگر 1-  طرف مقابل ژولیده و نامرتب باشد 2 – تنبل باشد و 3 – نشان دهد که فرد محتاجی است و میل وابستگی شدید به طرف مقابل دارد.

 

New Study Says Men Want Sex, but Women Want Good Sex –  Marissa Gold

http://www.glamour.com/sex-love-life/blogs/smitten/2015/11/sex-dealbreakers-good-sex-women

 

 

More from مرد روز

یافتن دئودورانت های مناسب

بازار تولید و فروش دئودورانت در جهان به حوالی 20 میلیارد دلار...
بیشتر بخوان