مد لباس برای مردان درشت اندام

ParkerandPine-main-image
دنیای مد، تازگی ها شروع کرده است که نسبت به زیادی لاغر بودن مدل های زن و مرد واکنش نشان دهد و مثلا فرانسوی ها اجازه نمایش لباس برای دختران مانکن خیلی لاغر را ممنوع اعلام کرده اند. همزمان با آن شاهد ورود هر چه بیشتر مدل های گردتر و قوسی تر زنان نیز اینجا و آنجا هستیم.

اما دنیای لباس و مد هنوز برای ابراز وجود و سلیقه مردان درشت اندام و چاق رغبت زیادی نشان نداده است. اجازه دهید نگاهی داشته باشیم به چند توصیه توسط مردانی که به مد توجه نشان می دهند و خودشان نیز سایز لباس شان بالا است.

enhanced-3164-1447366189-1

Corbin Chamberlin-Randall نویسنده

احساس من در باره لباس ها و محدودیتی که همیشه برای امثال ما وجود داره مثل قحطی زده ها است. وقتی که یه تکه لباس پیدا می کنم که سایز من هست و با بدنم میزونه، هر چند تا که بتونم از همون مدل می گیرم که یه چند سالی خودکفا باشم. لبای خوب برای ما کم می دوزند.

enhanced-23174-1447369132-9

Notoriously Dapper  بلاگر مد

خیلی وقت ها تنها شگردم اینه که اگر پیراهن های پیدا کردم که یقه اش اندازه ام هست یا شکمم رو خوب می پوشونه ببرم شون پیش خیاط. چون معمولا آستین هاش خیلی بلند هست.

enhanced-15911-1448046602-15

Chubstr سردبیر مجله مد مردان چاق   Bruce Sturgell

بعد از سال ها قایم شدن پشت لباس های گل و گشاد و چند شماره سایز بالاتر، بالاخره پی بردم که لباس های سایز خودم رو بپوشم و چقدر هم خوشحالم از این تصمیم.

enhanced-32433-1447368330-1

Michael-Anthony Spearman   

به عنوان یک جنتلمن درشت و البته چاق، فکر و ذکر اصلی ام پوشاندن برآمدگی شکم هست و برای همین مهمترین چیزی که باید بپوشم و احساس راحتی کنم بستن شکم بند است.

image (1)

It’s Dom Clark  بلاگر مد و استیل زندگی

چه بخواهیم یا نه، مدام حرف و نگاه منفی رو حس می کنیم برای همین وقتی از یه لباسی خوش مون میاد باید به تنها چیزی که فکر نکنیم حرف دیگران هست. اگر از پوشیدن دوخت های مختلف لی خوش تون میاد برید سراغش. هر چقدر که دل تون می خواد.

این هم یکی از مردان بسیار محدود در دنیای مد که خودش یک رقصنده حرفه ای در لس آنجلس هست و در یکی از  نمایش های مد با شیطنت و کمی قرتی بازی زیادی، برنامه را به اسم خودش تمام کرده است. Dexter Mayfield البته تصویر معمولی از یک مرد چاق نیست ولی برای شروع، هر کاری نیاز به آدم های خاص دارد.

http://www.details.com/story/plus-size-male-models

http://www.buzzfeed.com/norawhelan/plus-size-mens-styling-tips#.li709v3k4

Leonard Nimoy’s Photography of Full Body Women

http://www.bustle.com/articles/118671-plus-size-model-dexter-mayfield-shows-us-how-to-work-a-runway-like-a-boss

Cover image source

New Canadian Retailer Offers Plus Size Men Better Clothing Options