مردان در باره پستان زنان چیز زیادی نمی دانند

small-breast
در تمام عمر چشمان ما به سمت آنها دوخته می شود و زیبای شان را تحسین می کنیم. در باره شان خیالپردازی می کنیم و تمنای دستیابی به آنها را در سر می پرورانیم. گاهی نیز توسط زنان دعوت می شویم تا به آنها نزدیک شویم و لمس شان کنیم و بفهمیم که چقدر خوش شانس هستیم. با این همه، در بسیاری از اوقات چون اطلاع زیادی از آنها و ظرافت های شان نداریم فرصت کشف کامل شان را از دست می دهیم.

مجله سلامت مردان ضمن مشورت با متخصص سلامت جنسی دانشگاه ایندیانا دکتر Debby Herbenick در انستیتیوی کینزی و پرس و جو از ۷۰۰ زن به ۵ مورد خاص در باره پستان زنان دست یافت که دانستنش می تواند دسترسی زیباتر و محترمانه تری برای مردان فراهم کند.

 زنان فکر نمی کنند عطش و حرص مردان نسبت به پستان شان آزار دهنده است

دو سوم زنانی که از آنها در باره اشتیاقِ مردان نسبت به پستان زنان سئوال شد فکر نکردند که این شیفتگی مردان آزار دهنده است. برای زنان، توجه مردان به  پستان زنان می تواند احساس اعتماد به نفس، قدرت و حتی  گاهی هوس انگیز ایجاد کند. اما به قول دکتر Debby Herbenick :«توجه مردان به پستان زنان و  پذیرش تقریبی زنان به این معنی نیست که مردان به آنها به شکل غیرمحترمانه ای زل بزنند و یا برگه جوازی باشد برای رفتارهای مزاحم» .

بسیاری از زنان  بیشتر از مردان، قدر سینه های خود را می دانند

اغلب زنانی که در سنجش شرکت کرده اند معتقدند که سینه های شان نقش کلیدی در هویت جنسی شان دارد و  فکر می کنند از مد لباس یا موی سر و سایر اعضای بدن شان مهمتر هستند.

62 درصد زنان ترجیح می دهند در حین لخت شدن، لباس بالا تنه شان را اول در بیاورند و و 78 درصدشان موقع همخوابگی ترجیح می دهند در قسمت بالا باشند چون به نظرشان سینه های شان بهتر دیده می شود. پستانها در مسیر طولانی تکامل فیزیکی و جنسی انسانها و نیازهای شان شکل گرفته است. زنان این حقیقت را به خوبی می دانند و احساس غرور می کنند. 87 درصد زنان شرکت کننده در سنجش باور دارند زنهای که تلاش می کنند سینه های شان مورد توجه قرار بگیرد می توانند انتظار رفتار و امتیاز بهتر داشته باشند.

 زنان می توانند رفتار و احساس متغیری نسبت به پستان های شان داشته باشند

زنان در دوره بلوغ از داشتن پستان های شان خشنودند ولی این احساس مدام تغییر می کند چون عملا موقعیت فیزیکی و اندازه پستانها نیز تغییر می کند. زنان در طول زندگی شان به طور میانگین 6 بار سایز سینه شان عوض می شود. افزایش سن، وزن، بارداری و شیردادن، قرص ضدحاملگی، تغییرات هورمونی و حتی احساس و فرم، همگی در این تغییر احساس زنها به این عضو بدن شان موثر هستند.

نوبت که به رختخواب می رسد مردان هیچ چیز در باره پستان ها نمی دانند

دکتر  Debby Herbenick  معتقد است مردان رفتارشان نسبت به سینه زنان فقط دو حالت اتوماتیک دارد. مردان یا آنطوری که خودشان همواره دوست دارند یعنی محکم و با قدرت پستان ها را لمس می کنند یا مدام بر اساس تجربه قبلی با زنان دیگر رفتار می کنند. مردان خوب است بدانند که هر زنی سطح حساسیت و خشنودی جنسی اش در باره اعضای بدنش با دیگری فرق می کند.

راه حل موفق و مطبوع مردان برای برخورد مناسب با پستان زنان را می توانید با این تصویر شروع کنید که اگر دفعه بعد در مقابل زنی عریان قرار گرفتید تمام حافظه خودتان از همه تجربه ها و خیال پروری های که داشتید را پاک کنید. این عمل حتی برای شریک جنسی همیشگی تان نیز مفید و جذاب خواهد بود. به عبارتی دقیق ترهر بار از طریق واکنش های همان لحظه طرف مقابل، یاد بگیرید که چه رفتاری داشته باشید که او را به وجد آورید.

 

5 Women-Approved Secrets About Breasts

http://www.menshealth.com/sex-women/breasts

More from ترجمه‌ی محمد رادفر

افکار منفی که بر روی ذهن ما حک شده است

روانشناسان و متخصصین عصب شناسی معتقدند مغز قابلیتی دارد به اسم  neuroplasticity...
بیشتر بخوان
 • پارسا

  راستش من با اینکه مرد هستم اما به این شکل توجه ام به سینه زنان جلب نمیشود!به نظرتان این میتونه طبیعی باشه؟

  • Amin Amirian

   “در مقابل زنی عریان قرار گرفتید تمام حافظه خودتان از همه تجربه ها و خیال پروری های که داشتید را پاک کنید.”
   …هر فردی، منحصر به فرده خب!
   “هر زنی سطح حساسیت و خشنودی جنسی اش در باره اعضای بدنش با دیگری فرق می کند.”
   همین عبارت برای مردا هم هست؛ چه نسبت به خودشون و در توجه به خودشون، چه دیگری! 😉 🙂

  • امین

   اگه سایز 85باشه شاید توجه ات جلب بشه.

 • lمن

  پس کو عکسش؟

 • رضا

  سینه دسته که خیلی مهمه اما باسن هم اهمیت زیادی در تحریک جنسی داره.

 • شیدا

  سینه مالا مال درد است …..

  • محمد

   درمانش منم

   • دیدی

    محمد دهنت سرویس :)))))))))

  • sia

   سینه خواهم شرحه شرحه …

 • guia

  از كودكي نياز به در دهان گرفتن سينه مادر وخوردن عصاره وجود او وانتقال حس خاصي كه بيان شدني نيست تا لذت مادر وفرزند از اين غريزه تا امروز كه و جود بيان نشدني زن و لمس ومجددا در دهان گرفتن و نوازش اين بخش از اين موجود رويايي روح وفيزيك مرد را از درك موجوديت زن از ستم واستثما ر بهاه اين موجود ما را وادار به حس روحاني ووصف ناشدني ميرسا ند اين مو جو د يعني زن نهايت حس عشقي پاك و زيباست

 • مرتضی

  عکس چرا نیست؟ مرسی